Ir vyrams tai svarbu…

Daug ir įvairių straipsnių bei aktualijų skirtų moterų odos problemoms aptarti matome beveik kasdien. Nuo raukšlių iki spuogų, nuo celiulito iki pigmentacijos sutrikimų. Ir nepelnytai, gan retai aptinkame informaciją apie vyrų odą ir jos priežiūrą. Kaip vienas mano ilgametis klientas paklausė, ar aš pas tave tik vienas iš vyriškos giminės atstovų lankausi grožio procedūrose? Aš paklausiau, kodėl tu taip pagalvojai? O jis man ir paantrino, kad rašydama aš nepaminėju  vyrų, todėl susidarė toks įspūdis, jog beveik viskas skirta moterų auditorijai. Bet šį kartą rašau jums vyrai!

Kodėl vyrų odos tekstūra yra kitokia nei moterų?

Vyrų odos tekstūra yra kitokia nei moterų. Didesnis testosterono kiekis lemia tai, kad vyrų oda yra storesnė ir šiurkštesnė, todėl joje daugiau kolageno. Dėl didesnio kolageno kiekio vyrų veido oda gali atrodyti ženkliai jaunesnė nei to paties amžiaus moterų veido oda. Vyrų oda dėl plaukuotumo yra labiau apsaugota nuo išorinių dirgiklių (šalto oro, žvarbaus vėjo ir t.t.) , todėl yra sunkiau pažeidžiama ir mažiau imli  alerginėms reakcijoms. Vyrai per odą pašalina daugiau prakaito, o jo kvapas yra stipresnis nei moterų. Be to, vyrų odai dažnai yra būdingos didelės poros, bei didesnis išskiriamo serumo kiekis. Todėl vyrų oda dažnai yra riebesnė. Paauglystėje jauni vyrai yra labiau linkę į tokias odos problemas, kaip aknė. Moterų palikti post aknės defektai, randai yra  lengvesni ir lengviau „pasiduoda„ gydymui.

Vyrų odos priežiūros ypatumai:

 • Vyrų pati mėgstamiausia kosmetinė priemonė yra veido ploviklis. Tokiu atveju, patariama plautis veidą ryte ir vakare. Vieno karto nepakanka (dažnai vyrai tai daro kartą per dieną)
 • Kita dažna vyrų pripažinta kosmetinė priemonė yra gelis, kremas po skutimosi. Patariama renkantis tokio tipo priemonę, rinktis pagal sezoną: šiltuoju sezonu gelinės, lengvos tekstūros gelį, o šaltuoju metu rekomenduojamas kremas
 • Skutimosi pūtos, gelis dažnai vienintelė priemonė pas kai kuriuos vyriškos giminės atstovus. Jei barzdos neauginate, tai renkantis šią kosmetikos priemonę atsižvelgiama į odos tipą. Jei esate sausiaodis, oda jautresnė, tuomet labiau tiks ir patiks skutimosi putos, o jei oda riebi, linkusi blizgėti, rekomenduojamas skutimosi gelis.
 • Plaukus skustis patariama palei plauko augimo kryptį, kitu atveju oda bus lengviau pažeidžiama. Galimi įbrėžimai, žaizdelės.
 • Veido kaukės, paakių kremai yra irgi rekomenduotini, jei tik vyrai to pageidauja ir rūpinasi savo oda. Be to dažnas vyras sportuoja lauke, pvz. bėgimas, kaitavimas… Tokiu atveju vyrams tiesiog būtinas kokybiškas drėkinantis kremas, dargi apsaugantis odą nuo išorinių dirgiklių (vėjo, aktyvios saulės, temperatūrų kaitos). Kitu atveju dažnas svečias gali būti ir jautri oda, arba dermatitas.

Mėgstamiausios vyrų kosmetinės procedūros:

 • Klasikinis veido valymas
 • Ultragarsinis veido valymas
 • Probleminės odos spec.procedūros
 • Hydra dermabrazija
 • Masažai

Dažnai girdžiu savo klientes pasakojant, kad kai kurie vyrai neigia, kad jiems reikia kremo ir slapčia vis nuspaudžia kokį lašelį žmonos ar draugės kremų ir serumų. Prispausti prie sienos dėl tokių „vagysčių“ vyrai gauna dovanų iš mylimųjų, gerą ir kokybišką kremą ir netrukus pasibeldžia į mano duris.

Grožio terapeutė – Sonata

Nėra jokių produktų krepšelyje.

-12% nuolaida pirmam užsakymui
Prenumeruokite dabar, kad gautumėte nemokamą nuolaidos kupono kodą. Nepraleiskite progos!
  PRENUMERUOTI
  Ne, ačiū