Visa tiesa apie SPF apsaugą

Įsivaizduokime, kad mūsų kūnas, veidas yra „pliki“- nuogi  o saulė plieskia ir gairina mūsų odą, argi nesinorėtų po kiek laiko ar iškart jos pridengti nors kokia skiaute audinio? Nes gan greitai pajustumę  odos jautrumą ar net skausmą nuo kaitrių spindulių. O dabar pajauskime, kaip gera tai pačiai odai, kuri tarsi „apvilkta rūbeliu „ yra saugi ir puikiai jaučiasi saulėje…  Ultravioletinės šviesos mes nematome, bet jos poveikis mums didžiulis.  UV spindulių diapoze yra dviejų rūšių spinduliai, kurie gali pakenkti odos  ląstelės DNR ir sukelti vežinius odos susirgimus.  Todėl būtina apsaugoti odą  tuo vadinamu „ rūbeliu“  SPF nuo abiejų tipų spindulių:

UVB – sukelia odos nudegimus ir atlieka pagrindinį vaidmenį  vystantis odos vėžiui. Apsaugos  nuo saulės SPF  numeris daugiausia susijęs su jo suteikiamos  UVB  apsaugos kiekiu.

UVA –  šie spinduliai sukelia odos pažeidimus, kurie lemia  įdegį, taip pat senėjimą ir raukšles, prisideda prie  odos nudegimų.

Apsauga SPF  apsaugo mūsų odą nuo  per didelės  saulės insoliacijos, kuri įtakoja:

 • Odos vežinius susirgimus
 • Pagreitina senėjimo procesus
 • Sulekia pigmentcaijos pasekmes
 • Galimi odos nudegimai

Visos kosmetinės priemonės su apsauga nuo  UV spindulių  susideda iš sudėtinių ingredientų, kurie esti dviejų tipų :

 1. Fiziniai ( mineraliniai ) , t.y. titano dioksidas, cinko oksidas, kurie blokuoja ir išskaido spindulius, kol jie neprasiskverbė į odą
 2. Cheminiai apsaugos ingredientai , pvz avobenzonas, oktisalatas sugeria UV spindulius, kol jie nepakenkė odai.
 • Kas turi naudoti SPF apsaugą? –  Atsakymas  :   VISI
 • Kada naudoti ? – Atsakymas  :   VISADA

Netgi kai nėra saulės, ir yra debesuota, mūsų žemę pasiekia iki 80 % UV spindulių !!! o pats pikas aktyvios spinduliuotės prasdieda pavasarį kovo/balandžio mėn ir tęsiasi iki spalio pabaigos.

 • Kaip naudoti ? – Atsakymas  :    KAS 2 val. ,

 prieš  30 min padengti odą, kai paliekate namus. Reikia tepti visas saulei atviras kūno, veido dalis, nepamirštant ausų, lūpų, t.y. kūno vietos, kurios dažnai užmirštamos.

 • Kokio SPF man reikia, kaip jį pasirinkti?  –  Atsakymas  :

Jei didžiąją dienos dalį praleidžiate viduje ( namie, ofise ir pan.) tai užtenka 15 SPF

Jei didesnę dienos dalį praleidžiate lauke, tuomet jums reiktų 30 ir / arba 50 SPF ( idealu vandeniui atsparų )

Jei esate šviesiaodis, buvote kažkada stipriai, perstirpiai nudegę saulėje, esate turėjęs odos vėžinių susirgimų, ar tai yra buvę jūsų giminės istorijoje, tuomet yra rekomenduojama rinktis optimaliausią variantą 30/ 50 SPF plataus spektro, gali būti vandeniui atsparus

Jei vartojate tam tikrus vaistus, pakalsukite gydytojo, ar galimos saulės vonios.

Jei sergate t.t.odos ligomis, taip pat turėtumėte atsakingai prižiūrėti savo odą saulėtu periodu.

 • Koks cheminis ar fizinis filtras yra geriau ? – Atsakymas :

Nors fiziniai kremai gali mažiau dirginti jautresnę odą , nei cheminiai, abu šie filtrų tipai  buvo daug kartų patikrinti, todėl yra saugūs ir veiksmingi. Dabartinėje pasiūloje dažniausiai siūlomi  apsaugos kremai nuo UV su abiejų rūšių ingredientais.  Be to fiziniai  filtrai nereiškia , kad jie yra organiški nes mineraliniai filtrai yra neorganiniai  mineraliniai junginiai.  Todėl norint  gauti maksimaliai gerą apsaugą rinkitės tokius gaminius, kuriuose bus abiejų rūšių filtrai.

Pabaigai: Nepaisant koks bebūtų SPF, reiktų apmąstyti papildomas apsaugas, tokias kaip : kepuraitė, akiniai, tinkami rūbai, pavėsys ir pan. Kartoti laiku tepamą priemonę su SPF apsauga, o suprakaitavus, ar po maudynių, pakartoti preparato ekspoziciją padengiant visą kūną, veidą. Saugumas ir atsakingumas prieš savo odą yra tik jūsų rankose.

OBAGI SUZANOBAGIMD Physical Defense kremas nuo saulės SPF40, 96,3g

COMFORT ZONE SUN SOUL Priešraukšlinis kremas nuo saulės kūnui SPF30, 150 ml

Nėra jokių produktų krepšelyje.

-15% nuolaida pirmam užsakymui
Prenumeruokite dabar, kad gautumėte nemokamą nuolaidos kupono kodą. Nepraleiskite progos!
  PRENUMERUOTI
  Ne, ačiū