BEAUTYDRUGS BLACK & GOLDY – HYDROGEL paakių kaukės

32,99

Turime

Unikali formulė, kurios pagrindas koloidinis auksas bei juodųjų perlų pudra, giliai drėkina ir šviesina jautrią paakių odą, mažina paburkimą ir oda tampa sveika, pailsėjusi ir spindinti.

BEAUTYDRUGS BLACK & GOLDY – HYDROGEL paakių kaukės

Unikali formulė, kurios pagrindas koloidinis auksas bei juodųjų perlų pudra, giliai drėkina ir šviesina jautrią paakių odą, mažina paburkimą ir oda tampa sveika, pailsėjusi ir spindinti. Į sudėtį taip pat įeina tokie super herojai kaip hialurono rūgštis, alantoinas bei alijošiaus ekstraktas, kurie kovoja jau su pirmosiomis raukšlelėmis.

Kaukės puikiai priglunda prie odos ir taip padeda veikliosioms medžiagoms patekti į giluminius odos sluoksnius, suteikdami maksimalų efektą. Dar vienas dalykas, išskiriantis Black & Goldy kaukes, yra jų daugiafunkciškumas. Juos patogu naudoti ne tik paakių zonoje, bet ir ten, kur formuojasi mimikos raukšlės. Pavyzdžiui, aplink lūpas, ant kaktos ar tarp antakių.

Apsauginę plėvelę palikite, kad išsaugotumėte produkto pakuotės sandarumą.

NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS:

Ant švarios, nuvalytos ir tonizuotos odos (ryte ar kitu jums patogiu metu), pritvirtinkite kaukes po akimis ar kitose pasirinktose vietose. Palikite 15-20 min. Esencijos perteklių aplink pleistriukus paskirstykite lengvais pirštų judesiais.

Nuėmus kaueks, lengvai nubraukite esencijos likučius nuo odos. Nuplauti nereikia.

Pagaminta Pietų Korėjoje.

Pakuotėje 60 vienetų / 30 porų.