Nėra

Camelyn M1 Medaus Peptidų Tirpalas Ampulėse 10 Vnt.

50,00

Neturime

Camelyn-M1 medaus peptidų tirpalas ampulėse yra veiksmingas kaip antivirusinis, antibakterinis, antioksidantas, taip pat pasižymi antiproliferaciniu, priešuždegiminiu, analgetiniu poveikiu. Šis preparatas aktyviai dalyvauja reparaciniuose procesuose, gali prisidėti prie greito žaizdų gijimo, skatindamas kolageno nusėdimą audinių pažeidimo vietose.

„Camelyn-M1“ naudojamas šiais atvejais: virusinės, bakterinės, grybelinės infekcijos, urologinės ligos (lėtinė bakterinė prostata, lėtinis uretritas), naviko ligos, (siekiant sumažinti chemoterapijos šalutinį poveikį), stuburo osteochondrozę, degeneracines-distrofines sąnarių ligas, polineuropatiją, pooperacinį laikotarpį, traumas, tuberkuliozinį pleuritą (empiemą) ir kitas ligas.

Camelyn M1 Medaus Peptidų Tirpalas Ampulėse 10 Vnt.

Preparatas „Сamelyn-M1“ gaminamas iš ypatingos bičių medaus rūšies.

Jo sudėtyje yra abiologiškai aktyvių dalių: aldehidų, organinių rūgščių, fenolių, ketonų.

Apibūdinimas: Gintaro spalvos tirpalas , ampulės po 2 ml.

Gamintojas: Gruzija.

Sudėtis: Camelyn M1, liofilizatas – 0,07 g, polietilenglikolis 400 – 0,6 g, skystis – 1,33 g.

Preparatas „Camelyn-M1“ gaminamas iš ypatingos bičių medaus rūšies. Jo sudėtyje yra abiologiškai aktyvių dalių: aldehidų, organinių rūgščių, fenolių, ketonų.

SVARBU ĮVAIRI IR SUBALANSUOTA MITYBA BEI SVEIKAS GYVENIMO BŪDAS. MAISTO PAPILDAS NETURI BŪTI VARTOJAMAS KAIP MAISTO PAKAITALAS.