Nėra

DIEGO DALLA PALMA SUN SHINE Apsauginis kūno aliejus nuo saulės SPF 30, 150 ml

43,00

Neturime

Dvejopo poveikio apsauginis kūno aliejus: apsauga nuo saulės, skatinanti natūralius įdegio procesus.

DIEGO DALLA PALMA SUN SHINE Apsauginis kūno aliejus nuo saulės SPF 30, 150 ml

Dvejopo poveikio apsauginis kūno aliejus: apsauga nuo saulės, skatinanti natūralius įdegio procesus. Su subalansuota ir išmania UVB-UVA-IR apsauga, sustiprinta DNR IŠMANIĄJA APSAUGA, Šis 150 ml purškimo difuzoriaus buteliukas idealiai tinka tiems, kurie nori apsaugoti savo odą nuo saulės.

Skirtas vidutinei / šviesiai odai, kuri nenori atsisakyti auksinio įdegio

Greitai įsigeriantis purškiamas aliejus. Sukurta tiems, kurie nori greito ir intensyvaus įdegio. Suteikia odai švelnumo ir maitinimo, kartu apsaugo ją nuo sausinančio druskos ir saulės poveikio. Atsparus vandeniui.

AKTYVIOJI SUDĖTIS: DNR SMART PROTECTION, morkų aliejus, BRONZILAS. Maloniai kvapo.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA: prieš naudojimą suplakti. Prieš išeidami į saulę gausiai pasitepkite kremu nuo saulės; Dažnai tepkite pakartotinai, kad išlaikytumėte apsaugą, ypač po prakaitavimo, maudymosi ar nusišluosčius rankšluosčiu. Nebūkite saulėje per ilgai, net jei naudojate apsaugos nuo saulės priemones. Saugokite kūdikius ir mažus vaikus nuo tiesioginių saulės spindulių. Vengti patekimo į akis.

Išmanioji apsauga:

Aktyvina ląstelių biologinį atgaivinimą ir odos palaikymo sistemos apsaugą. Praturtintas sidabru, auksu ir platina, pasižyminčiomis vertingomis energijos suteikiančiomis savybėmis.

Stimuliuoja natūralų melanino gamybą, suteikdamas odai itin greitą ir ilgalaikį įdegį.

Norint pasiekti subalansuotą UVB-UVA apsaugą. Šios serijos gaminiai yra labai stabilūs fotografijai, o tai reiškia, kad jie nesuyra saulėje.

Booster technologija: padidina saulės filtrų našumą, kad būtų pasiektas norimas apsaugos lygis naudojant mažesnę filtrų koncentraciją, kad būtų lengviau toleruoti.

Tepkite likus 30 min iki saulės spindulių, mėgaukitės saule ir, labai svarbu, kartokite kas 2 valandas arba po maudymosi, jei prakaituojate ar nusisausinate rankšluosčiais.

 „DNA Smart + Protection“ užtikrina visišką apsaugą nuo saulės spindulių ir apsaugo nuo kolageno, elastino ir DNR ląstelių pažeidimų, raukšlių susidarymo, dehidratacijos ir elastingumo praradimo.