-20%

ESSERE BHr+ trichologinis losjonas

116,00

Turime

Padeda kovoti su kapiliarų trapumu

  • Veiklioji medžiaga: Glutationas ir Natrio DNR
  • Absorbuojamas lastelių lygmenyje
  • Stimuliuoja plaukų ataugas

Kiekis: 30x3ml

Apie produktą

Bio Hair Regen + yra trichologinis losjonas, skirtas nusilpusių plaukų gydymui. Padeda kovoti su kapiliarų trapumu, panaudojant glutationą kaip veikliąją sudedamąją dalį, sąveikaujančia su sertifikuoto ekologinio ūkininkavimo metu išgautų ramunėlių, linų, kavos ir pieno ekstraktais.

Senstant, sezoniškai ar retkarčiais, žymiai sumažėja gliutationo lygis, susijęs su oksidacinio streso padidėjimu. Dėl biologinio prieinamumo BHR+ teikia biologiškai aktyvų glutationo ir natrio DNR, kuriuos ląstelių lygyje absorbuoja mūsų oda, kad būtų galima atstatyti ir atnaujinti folikulus. Kasdienis produkto naudojimas padeda sustiprinti plaukus, pagerina jų tonusą ir sulėtina plaukų slinkimą. Produktas yra ypač veiksmingas tiems, kurie kenčia ankstyvą plaukų slinkimą ir, kaip klinikinių tyrimų metu gauti rezultatai rodo, garantuoja aiškų pagerėjimą per trumpą laiką. BHR + stimuliuoja plaukų ataugimą.

Kaip naudoti

Vakare paskirstykite buteliuko turinį ant galvos odos, kuri yra paveiktą plaukų slinkimo. Švelniai įmasažuokite ir leiskite odai įsisavinti produktą. Neskalaukite

Laikymas:
Laikykite vėsioje, sausoje vietoje, toliau nuo tiesioginių šviesos ar šilumos šaltinių.

Pastabos:
Laikykite atokiau nuo vaikų.
Tik išoriniam naudojimui – neprarykite.
Patekus į akis, nedelsiant gerai praplauti vandeniu.

Sudėtis

Alcohol denat., Aqua [Water] (Eau), Propanediol, Ethoxydiglycol, Olea europaea (Olive) leaf extract, Potassium glutathione isomerized linoleate, Sodium DNA, Linum usitatissimum (Linseed) seed extract (*), Chamomilla recutita (Matricaria) flower extract (*), Coffea arabica (Coffee) seed extract (*), Panicum miliaceum (Millet) seed extract (*), Glycerin, Sodium bicarbonate, Lactic acid, Methyl nicotinate, Sodium benzoate, Potassium sorbate, Potassium chloride.
* ekologiškai užauginta

Papildoma informacija

Tūris

30x3ml