Nėra

LYL Krill Oil Omega3 šaltinis

14,00

Neturime

Maisto papildas

LYL Krill Oil Omega3 šaltinis

Natūraliai gautas Antarkties krilis (Euphausia superba)

Krilio aliejus yra vienas iš turtingiausių omega-3 šaltinių gamtoje, nes jame yra labai naudingų omega-3 riebalų rūgščių eikozapentaeno rūgšties (EPA) ir dokozaheksaeno rūgšties (DHA), taip pat natūralaus antioksidanto astaksantino koncentracijos. Krilio aliejus turi unikalią molekulinę struktūrą jūrų fosfolipidų pavidalu.

Sudėtyje yra dokozaheksaeno ir eikozapentaeno riebiųjų rūgščių, kurios sudaro Omega-3. Dokozaheksaeno rūgštis (DHR) padeda palaikyti normalią smegenų funkciją ir išsaugoti normalų regėjimą. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg DHR. Eikozapentaeno rūgštis ir dokozaheksaeno rūgštis (EPR/DHR) padeda palaikyti normalią širdies veiklą. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg EPR ir DHR. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Sudėtyje yra cholino. Cholinas yra būtina maistinė medžiaga, palaikanti gyvybiškai svarbias organizmo funkcijas ir bendrą žmonių sveikatą, įskaitant:

  • Ląstelės. Organizmas naudoja choliną riebalų gamybai, kurie sudaro ląstelių membranas
  • DNR sintezė. Cholinas kartu su kitomis maistinėmis medžiagomis, tokiomis kaip folatai ir vitaminas B12, gali paveikti genų ekspresiją
  • Metabolizmas. Cholinas padeda asimiliuoti riebalus
  • Nervų sistema. Organizmas paverčia choliną neurotransmiteriu, kuris veikia nervus ir atlieka vaidmenį reguliuojant automatines organizmo funkcijas, tokias kaip kvėpavimas ir širdies ritmas

Sudėtyje yra astaksantino. Natūralus astaksantinas turi unikalią molekulinę struktūrą, būtent dėl jos jis yra šimtus kartų stipresnis nei bet kuris kitas žinomas antioksidantas.

Gamintojas: Norvegija

Lipidų ekstraktas iš Antarkties krilių (Euphausia superba), 1000 mg dvejose kapsulese, cholekalciferolis

Kapsulės apvalkalas: želatina, drėgmę išlaikančios medžiagos: sorbitolis ir glicerinas, vanduo

1 KAPSULĖJE YRA:2 KAPSULĖSE YRA:
JŪRINĖS KILMĖS FOSFOLIPIDAI200 MG400 MG
CHOLINAS25 MG50 MG
OMEGA-3 RIEBALŲ RŪGŠTYS:

DHR (DOKOZAHEKSAENO RŪGŠTIS)

EPR (EIKOZAPENTAENO RŪGŠTIS)

110 MG

60 MG

28 MG

220 MG

120 MG

56 MG

OMEGA-6-9 RIEBALŲ RŪGŠTYS50 MG100 MG
ASTAKSANTINAS50 ΜG100 ΜG

KIEKIS: 30 vnt (30 g)

VARTOJIMAS

Suaugusiesiems: 1–2 kapsulės per dieną arba pagal gydytojo rekomendacijas

Vaikams: 1 kapsulė per dieną, jei vaikas yra pakankamai subrendęs, kad galėtų nuryti

Neviršykite rekomenduojamos paros dozės. Tinka nėščiosioms.

SVARBU

Laikyti 5–25 ° C temperatūroje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Negalima šaldyti ar užšaldyti. Neviršyti rekomenduojamos dozės.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.