Mantra energija B12

31,29

Liko tik 1

Maisto papildas su ženšenio ekstraktu, aukštojo kokainmedžio, matės milteliais ir kofeinu, papildytas vitaminais B12 ir B6 bei folio rūgštimi.

Pakuotės: 90 kapsulių. Jos užtenka 45 dienų kursui.

Mantra energija B12

Maisto papildas efektyvumui, susikaupimui ir gyvybingumui palaikyti.

Vitaminas B12 padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

Vitaminas B12 ir folio rūgštis padeda sumažinti nuovargį, palaikyti normalią psichinę funkciją.

Sudėtyje yra augalinių ekstraktų: ženšenio ekstrakto, aukštojo kokainmedžio (katuaba žievės), matės (paragvajinės arbatos) ir kofeino.

Maisto papildo sudėtyje yra kofeino! Nerekomenduojama vaikams ir nėščioms moterims (rekomenduojama kofeino paros dozė 200 mg (kofeino kiekis 100 mg / 2 kapsulėse).

Dienos dozėje:2 kapsulėseRMV %*
ženšenio šaknų ekstraktas400 mg
aukštojo kokainmedžio (Amazonės miškų medžio žievės) milteliai300 mg
matės (paragvajinės arbatos) milteliai200 mg
kofeinas100 mg
vitaminas B61,4 mg100
folio rūgštis200 µg100
vitamino B1220 µg800

* RMV – referencinė maistinė vertė.

Sudedamosios dalys: ženšenio šaknų ekstraktas 6:1, aukštojo kokainmedžio (Amazonės miškų medžio žievės) milteliai, matės (paragvajinės arbatos) milteliai, kofeinas, piridoksino hidrochloridas (vitaminas B6), folio rūgštis, cianokobalaminas (vitaminas B12), tirštiklis E464 kapsulės apvalkale.

Vartojimas: 2 kapsulės ryte. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

Laikymas: sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25° C, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Grynas kiekis: 54 g / 90 kapsulių (1 kapsulėje 600 mg)

Kilmės šalis: Vokietija

Sudėtyje yra kofeino! Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Maisto papildai neturėtų būti naudojami kaip gerai subalansuotos ir įvairios mitybos ar sveikos gyvensenos pakaitalas. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos paros dozės!