Mantra žaliajai arbatai ir ciberžolei

29,40

Liko tik 2

Maisto papildas iš žalios arbatos ir ciberžolės ekstraktų su dideliu EGCG ir kurkuminoidų kiekiu.

Pakuotė: 90 kapsulių. Jos užtenka 45 dienų kursui.

Mantra žaliajai arbatai ir ciberžolei

Mantra žaliajai arbatai ir ciberžolei – žaliosios arbatos ekstraktas, kuriame yra 95 proc. polifenolių ir katechinų (EGCG – stipria antioksidantine savybe pasižymintis organinis junginys – fenolis, priskiriamas flavonoidų klasei), taip pat ciberžolės ekstraktas, kuriame yra 95 proc. kurkuminoidų, juodųjų pipirų ekstraktas bei vitaminas D.

Dienos dozėje:2 kapsulėseRMV %*
žalios arbatos ekstraktas, jame:800 mg
polifenoliai, juose:760 mg
katechinai456 mg
EGCG (epigalokatechino galatas)228 mg
ciberžolės ekstraktas, jame:240 mg
kurkuminoidai228 mg
juodųjų pipirų ekstraktas, jame:7,5 mg
piperinas7,1 mg
vitaminas D320 µg400

Sudedamosios dalys: žalios arbatos ekstraktas, kuriame yra 95 proc. polifenolių, ciberžolės ekstraktas, kuriame yra 95 proc. kurkuminoidų, juodųjų pipirų ekstraktas, kuriame yra 95 proc. piperino, vitaminas D3, užpildas – silicio dioksidas, emulsiklis – riebalų rūgščių magnio druskos, tirštiklis E464 kapsulės apvalkale.

Sudėtyje yra 48 mg žaliosios arbatos kofeino parai.

Vartojimas: 1 kapsulė du kartus per parą.

Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas

Laikymas: sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip 25° C, saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Grynas kiekis: 57 g / 90 kapsulių (1 kapsulėje 639 mg)

Kilmės šalis: Vokietija

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Maisto papildai neturėtų būti naudojami kaip gerai subalansuotos ir įvairios mitybos ar sveikos gyvensenos pakaitalas. Neviršykite nustatytos rekomenduojamos paros dozės!