Nėra

Sesderma sebovalis veido gelis, 50 ml

24,50

Neturime

Sudėtyje yra veiksmingų, optimalios koncentracijos veikliųjų medžiagų, efektyviai prisidedančių prie veido srities seborėjos priežiūros, derinys. Ličio gliukonato (8%) ir piroktono olamino derinys slopina Pityrosporum ovale dauginimąsi. Glikolio rūgštis drėkina odą ir dalyvauja normalizuojant dėl seborėjos atsiradusį pleiskanojimą, nes yra puikus eksfoliantas ir pasižymi keratolitinėmis sąvybėmis. Vaistinių medetkų (Calendula officinalis) ekstraktai ir saldymedis malšina odos deginimo pojūtį, drėkina, ramina, vėsina ir tonizuoja odą.

SEBOVALIS veido gelis sukurtas taip, kad jo pH nedirgintų odos. Neužkemša porų. Neriebus, švelnios konsistencijos, sudėtyje nėra aliejų, lengva tepti. Palengvina skutimąsi.

Veikliosios medžiagos

Ličio gliukonatas (8%), piroktono olaminas (0.5%), glikolio rūgštis (4.5%), vaistinių medetkų (Calendula Officinalis) ekstraktas.

Naudojimo būdas

Naudokite ant pažeistų vietų ar viso veido, lengvai masažuodami pirštų galiukais, kol susigers. Galima naudoti kelis kartus per dieną; prieš skutimąsi naudoti prieš kelias valandas ar prieš naktį.