Nėra

Sesderma sensyses RX liposominis valiklis, 250 ml

24,00

Neturime

Naujos kartos liposominis vanduo valo odą, pašalina makiažo likučius, padeda odai atsikurti ir subalansuoti odoje vykstančius procesus. SENSYSES RX skirtas kasdieniam odos valymui, raminimui, tinka naudoti agresyvių procedūrų pažeistai, išsausintai ir įjautrintai odai. Tinka naudoti po lazerinių procedūrų ar cheminių pilingų.

Privalumai:

  • Pašalina vandenyje ir riebaluose tirpius nešvarumus
  • Atkuria odos hidrolipidinį barjerą, sustiprina odos apsaugines funkcijas
  • Mažina odos patinimus, greitina odos gijimo procesus, gerina odos tekstūra (superoksido dismutazė, vario sulfatas)
  • Atkuria odos drėgmę

Naudojimo būdas:

Paspaudę pompą, sudrėkinkite medvilnės tamponą ir braukiamaisiais judesiais valykite juo reikiamą sritį, kol ant odos nebeliks nešvarumų pėdsakų, nepamirškite kaklo ir dekolte srities. Rekomenduojama naudoti ryte ir vakare, jei ir nenaudojate makiažo priemonių, nes odos valymas yra pirmas žingsnis sveikos ir spindinčios odos link.

Odos tipas

 

Jautri oda, pažeista oda

 

Veikliosios medžiagos

 

Tuščios liposomos, alavijas liposomose, superoksido dismutazė, medetkų ekstraktas, tikrojo margainio ekstraktas, vario sulfatas liposomose

 

Kurį SENSYSES liposominį valiklį rinktis? SENSYSES CLASSIC liposominis valiklis yra universalus, tinka visų tipų odai, net ir jauriai. SENSYSES HYALURONIC liposominis valiklis tinka sausai odai, ar odai su raukšlėmis. Sausai ir į atopiją linkusiai odai rekomenduojama rinktis SENSYSES ATOPIC. Jei Jūsų oda riebi, su aiškiai matomis poromis, rekomeduojame rinktis SENSYSES SEBUM, o papilkėjusiai, nuovargio požymių ar pigmentinių dėmių turinčiai odai tiks SENSYSES LIGHTENING lipiosominis valiklis su vitaminu C. Jei oda raustanti, labai jautri, su aiškiai matomu kapiliaru tinklu ar rožinės (rozacea) paveikta, rekomenduojame rinktis labai švelnų ir raminantį SENSYSES ROS valiklį. SENSYSES OVALIS rekomenduojamas riebiai odai, seborėjinio dermatito paveiktai odai.