Kuriamas grožis su GUINOT grožio salonuose bei SPA centruose
GUINOT grožio terapijos ekspertai teikia Jums profesionalią odos priežiūrą daugiau kaip 10 000 grožio klinikų ir SPA visame pasaulyje.
Mūsų moksliniais tyrimais paremta kompetencija ir patirtis Jūsų odą daro nuostabią ir kiekviną dieną gražesnę.

Jean-Daniel Mondin
Prezidentas
Farmacijos mokslų daktaras

Jūsų oda yra gyva. Oda atsinaujina pati kas 30 dienų. Epidermis ya sudarytas vidutiniškai iš 30 ląstelių sluoksnių. Kasdien pamatiniame sluoksnyje yra gaminamos naujos ląstelės. Epidermis visiškai atsinaujina maždaug per 30 dienų. Todėl Guinot veido metodai užtikrina maksimalią trukmę – mažiausiai vieno mėnesio.
Naktį oda atsinaujina pati.Naktį oda atsinaujina, nes paspartėja kraujotaka, kuri skatina ląstelių aktyvumą ir veikliųjų medžiagų įsiskverbimą. Aktyvus kremai ir serumai naktį geriausiai pasisavinami nakties metu.
Kad oda būtų gražesnė dienos metu jai reikalinga apsauga.Oda yra apsauginis organas. Dienos metu ji mus saugo nuo ultravioletinių spindulių agresijos, vėjo, dehydratacijos, kenksmingo aplinkos poveikio. Todėl odos priežiūros priemonės dienai yra apsauginiai drėkinamieji* kremai.
Švytinčios ir sveikos odos pagrindas – poodinė kraujotaka. Kai oda yra rami, mikrocirkuliacijos dėka deguonimi prisotintas kraujas atkeliauja arti odos paviršiaus. Tai suteikia veidui skaistų ir sveiką atspalvį.

Mes galime sustabdyti odos senėjimą

Mes galime sumažinti senėjimo požymius ir suteikti odai jaunatviškesnę išvaizdą. Augalai juk vystosi tik nuolat maitinami ir drėkinami. Oda taip pat atgauna grožį ir gyvybę, jei yra maitinama reikiamomis veikliosiomis medžiagomis, kurios suaktyvina ląstelių funkcijas. Atminkite, kad jei norite turėti gražią odą 40 metų amžiaus, ją turite tinkamai prižiūrėti nuo 30 m.; odos priežiūra nuo 40 m. lemia 50 metų moters odos išvaizdą ir taip toliau.

Unikalios visame pasaulyje priemonės

GUINOT kompanija pirmoji sukūrė odos priežiūros priemones su 56 biologiškai aktyviomis medžiagomis, būtinomis ląstelių gyvybei. Ligoninės aplinkoje šios biologiškai aktyvios medžiagos gali sukurti naują odą (sunkaus nudegimo atvejais). Mūsų tyrimų laboratorijos naudoja šią naujausią technologiją, odos jauninimui.

Grožio specialistas rūpinasi Jūsų oda
Su savo grožio specialistu atrasite profesionalių odos priežiūros procedūrų malonumą ir veiksmingumą. Tai – tik jums skirtas laikas ir ypatingas dėmesys, kad atrodytumėte dar gražiau, jūsų veidas suspindėtų ir pajaunėtų, o kūnas pasidarytų lieknesnis ir stangresnis. Kaip ir medicinoje visą laiką siekiama pažangos, taip ir GUINOT nuolat atnaujina savo procedūras, kad jos būtų dar efektyvesnės ir malonesnės – su pastebimais ir ilgalaikiais rezultatais.

Jūsų odos mėgstamos procedūros
Kad jūsų oda taptų gražesnė, o procedūra malonesnė pasakykite savo grožio specialistui kokios priemonės ir tekstūros Jums priimtinos. Siekiant geriausio rezultato, svarbu teisingai parinkti procedūras bei priemones.

Kartu su grožio specialistu nustatykite savo grožio tikslus
Grožio specialistas pritaikys pačią naujausią grožio metodiką Jūsų odai. Papasakokite jai apie savo lūkesčius, paaiškinkite, ko tikitės. Specialistas parinks optimaliausią būdą ir labiausiai tinkamas priemones Jūsų odos poreikiams patenkinti.
Masažas suteikia odai grožį ir švytėjimą.Nuo profesionalių grožio specialisto rankų judesių ir švelnios masažo kremo struktūros Jūsų veidas atsipalaiduos, oda pailsės. Veido masažas stimuliuoja kraujo cirkuleciją, prisotina odą deguonimi bei tonizuoja. Visos GUINOT procedūros tradiciškai baigiamos veido masažu.
Daugiau kaip 30 metų profesionalios odos priežiūros patirtis GUINOT grožio klinikose ir SPA centruose, patys moderniausi priežiūros metodai ir formulės
Moterys, turinčios didžiausių lūkesčių dėl odos priežiūros, teikia pirmenybę grožio klinikose ir SPA centruose atliekamoms procedūroms bei konsultacijoms.

NAUJIENA! Hydra finish kremas su spalva
GUINOT Hydra Finish kremas su atspalviu susilieja su oda, akimirksniu suteikdama sveiko spindesio ir tolygų atspalvį. Priemonė atkuria sveiką odos spindesį, skaistina, naikina nuovargio žymes, lygina raukšles, atsiradusias dėl odos dehidratacijos. Sudėtyje esantis dedešvos ekstraktas intensyviai drėkina bei ramina odą. SPF 15 apsaugo odą nuo UVB ir UVA spindulių, kurie sukelia pigmentacijos problemų. Šios nepaprastos priemonės paslaptis yra įkapsuliuoti pigmentai, kurie susimaišo su kremu tik naudojimo metu, todėl drėkinamieji komponentai išlaikomi nepaliesti, o priemonė apsaugota tarp naudojimų.

NAUJIENA! Glamour Gel SPF 15
Apsauginė želė SPF15 apsaugo odą nuo žalingų UVA ir UVB spindulių. Sudėtyje esantys atkūriamieji komponentai suteikia odai būtinas medžiagas, reikalingas atsikurti po saulės vonių.

Energising Scented Body Water
Aromatizuotas purškiamas kūno vanduo Eau-Neuve Energic padeda atgaivinti odą bei puoselėja jaunatvišką odos išvaizdą. Gaivinamieji aktyvieji komponentai suteikia geros savijautos ir gyvybingumo pojūtį.

Eye Fresh Cream 
Gaivinamasis akių kremas. Gaivinamųjų veikliųjų komponentų kompleksas efektyviai panaikina paburkimą ir tamsius ratilus. Subtilaus perlų atspalvio kremas optikaliai paslepia tamsius ratilus ir skaistina akis.Gaivinantis metalinis aplikatorius kartu su turtingos formulės priemone efektyviai mažina akių paburkimus.

Drėkinamosios priemonės
Dėmesys drėgmės netekusiai odai
Vanduo yra nepakeičiamas ląstelių gyvybės ir geros odos savijautos šaltinis. Normali drėgmės pusiausvyra – sveika oda.

DRĖGMĖS AKTYVATORIAI
Hydrocyte liposomos
Liposomos yra mikrosferos, kurios užtikrina didžiausią medžiagos prasiskverbimą į odą. Jos yra ypatingos tuo, kad jų struktūra panaši į ląstelių membraną.
Pripildytos Hydrocyte, hidroliposomos greitai sudrėkina* epidermį.
Hydroplasme®
Hydroplasme® yra intensyvus drėkinamasis kompleksas, sukurtas giliam ir ilgalaikiam odos ląstelių drėkinimui. Jis tiekia drėgmę į patį ląstelės centrą.

DRĖKINANTYS KOSMETINIAI PRODUKTAI:

LONG-LASTING MOISTURIZING CREAM
Daugiafunkcis atkuriamasis drėkinamasis* kremas drėgmės netekusiai odai
Atkuria odos drėgmę, padidina ląstelių sukibimą, atkuria apsauginę plėvelę – padeda odai išlaikyti drėgmę.Tikras „troškulio malšintojas” drėgmės netekusiai odai.Sumažina tempimo pojūtį.Saugo ir minkština odą.

MOISTURE-SUPPLYING RADIANCE MASK
Greitai veikianti drėgmės „vonia”
Ši kaukė „išmaudo” odą drėgmės vonioje – drėkina ląsteles ir viršutinius epidermio sluoksnius.Akimirksniu sudrėkina*, oda pasidaro minkšta ir elastinga.Atgaivina ir atnaujina odą, suteikia švytėjimo.

HYDRAZONE MOISTURIZING CREAM/ALL SKIN TYPES
Intensyvus drėkinamasis* kremas visų tipų odai
Dėka sudėtyje esančių Hydrocyte liposomų suteikia nuolatinį drėkinimo šaltinį veido odai.Ilgam sulaiko drėgmę ant odos.Užtikrina gilų ir ilgalaikį drėkinimą.Padaro odą švelnią ir elastingą.Paskaistina veido spalvą.

HYDRAZONE MOISTURIZING CREAM/DEHYDRATES SKIN
Intensyvus drėkinamasis* kremas drėgmės netekusiai odai.Akimirksniu atkuria drėgmės pusiausvyrą ir išlaiko ją visą dieną.Sušvelnina odą ir suteikia jai komforto.Sudrėkina veido odą.Apsaugo ir nuramina odą. Suminkština odą ir pašviesina veido spalvą.

HYDRA CELLULAIRE SÉRUM
Ląstelių „perliejimas” vandeniu.Ląsteles drėkinantis serumas greitai sudrėkina* ir atstato drėgmės pusiausvyrą odoje. Tikras gyvybės šaltinis, greitai sugrąžinantis odai švytėjimą, jaunystę ir gyvybingumą.

Maitinamosios priemonės
Dėmesys sausai odai
Nepamaitinta oda atrodo pilka, jaučiasi diskomfortiškai. Būtina atkurti odos tarpląstelinius ryšius ir aprūpinti ląsteles maitinamosiomis medžiagomis, kad ji vėl jaustųsi maloniai, būtų elastinga ir švytėtų.

MAITINIMĄ AKTYVINANČIOS MEDŽIAGOS

Maitinamieji eteriniai aliejai
Kiekvienas aliejus turi savo funkciją ir suteikia sausai odai komforto bei grožio. Nakvišų aliejus atkuria tarpląstelinius ryšius ir suminkština odą, simondsijų aliejus atkuria apsauginę hidrolipidinę plėvelę. Čiobrelių, rozmarinų ir levandų eteriniai aliejai atkuria gyvybines odos funkcijas ir suteikia energijos.

Maitinamieji vitaminai
Maitinamosios veikliosios medžiagos ir vitaminai greitai suminkština odą bei suteikia jai komforto. Maitinamųjų priemonių sudėtyje yra ypatingų drėkinamųjų* savybių turinčių fosfolipidų, kurie atkuria natūralią drėgmės pusiausvyrą.

MAITINANTYS KOSMETIKOS PRODUKTAI:

CONTINUOUS NOURISHING AND PROTECTION CREAM
Maitinamasis atkuriamasis kremas labai sausai odai akimirksniu susigerdami eteriniai aliejai atkuria odą iš vidaus. Maitinamieji aliejai atkuria hidrolipidinę plėvelę ir natūralų odos komfortą.Maitina odą ir atkuria natūralią apsauginę odos plėvelę.Suteikia komforto bei elastingumo.

SERUM NUTRI CELLULAIRE
Intensyvi priemonė.Maitinamasis regeneratorius.Šio serumo vitaminais papildytų aliejų kompleksas kompensuoja maistingųjų medžiagų trūkumą.Greitai veikia.Giliai maitina ir suteikia maksimalų komfortą.Oda pasidaro švelni kaip šilkas.

AGE NUTRITIVE
Senėjimą stabdantis maitinamasis kremas.Atgaivina odos ląstelių aktyvumą.Nepakeičiamosios riebiosios rūgštys atkuria odos komfortą ir elastingumą.Suteikia odai švytėjimo ir jaunatviško spindesio.

NUTRIZONE
Intensyus maitinamasis drėkinamasis kremas.Šio kremo sudėtyje esantys maitinamieji vitaminai kompensuoja maistingųjų medžiagų trūkumą odoje.Giliai maitina sausą odą.Užtikrina visapusį ir ilgalaikį maitinimą.Suteikia odai komforto bei elastingumo.

Stangrinamosios priemonės.

Ypatingas dėmesys stangrumo netekusiai odai. Dėl amžiaus bei nuovargio atsiranda raukšlių, veido oda praranda stangrumą, todėl reikia suaktyvinti gyvybines odos funkcijas ir atkurti elastingumą.

STANGRINAMOSIOS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS
Dermostimulines® ir vitaminas C
Daug aminorūgščių, augalinių hormonų ir mikroelementų turintys Dermostimulines® stimuliuoja ląstelių funkcijas sąlygojančias epidermio atnaujinimą.„Snaudžiančios” odos struktūros „pažadinamos”, kad stiprintų, stangrintų ir tonizuotų. Vitaminas C skatina elastinių skaidulų sintezę atkurdamas naują natūralų palaikomąjį audinį.Dėl didelės Dermostimulines® ir vitamino C koncentracijos šios priemonės yra labai veiksmingos.
Prokolagenas
Baltymai – kolagenas, elastinas ir retikulinas – atkuria odos elastingumą ir stangrumą.Prokolagenas skatina šių baltymų gamybą ir neleidžia jiems irti.

STANGRINANTYS KOSMETIKOS GAMINIAI:

“LIFTING” DAY CREAM 777
Apsauginis stangrinamasis dieninis kremas.Dermostimulines® ir vitaminas C spartina ląstelių atsinaujinimą ir atkuria palaikomąsias skaidulas, neleisdžia joms irti.Pastebimai išlygina ir tonizuoja odą.Pertvarko elastinį audinį bei išlygina raukšleles.Saugo veidą dienos metu.

RICH “LIFTING” NIGHT CREAM
Stiprinamasis stangrinamasis kremas
Turi stangrinamojo poveikio, pertvarko palaikomąjį audinį, atnaujina elastines skaidulas (kolageną ir elastiną).Stangrina veido odą.Paskaistina veido odą.

FIRMING SERUM
Giliai veikianti intensyvi priemonė.Stangrinamasis ir regeneruojamasis serumas. Gilus stangrinamasis poveikis – didina odos elastingumą dėl sudėtyje esančių labai koncentruotų Dermostimulines® ir vitamino C.Gilaus stangrinimo veiksmingumas.Lygina raukšles.Stimuliuoja ląstelių gyvybingumą.

ENERGIZING “LIFTING” MASK
Greitai stangrinanti ir skaistinanti kaukė.Vitaminas C stimuliuoja ir energizuoja elastino skaidulas, o Dermostimulines® atnaujina odą – veidas atrodo jauniau.Lygina raukšles ir panaikina nuovargio požymius.Suaktyvina ląstelių funkcijas.Pašviesina veido spalvą.

LIFTOSOME
Stangrinamasis drėkinamasis kremas.Dėka sudėtyje esančio prokolageno šis kremas stangrina odą padidindamas elastino ir kolageno skaidulų gamybą, neleisdamas joms irti.Modeliuoja veido bruožus.Patempia odą.Suteikia jaunatviškesnę išvaizdą.Stangrina odą.

Jauninamosios priemonės.

Dėmesys senstančiai odai
Pažanga ląstelių biologijoje leidžia mums sulėtinti odos senėjimo procesą. Šiandien yra įmanoma atkurti jaunesnės odos išvaizdą naudojant tinkamus odos priežiūros produktus.

JAUNINAMOSIOS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Dermostimulines® ir DNR
Aktyvieji Dermostimulines® turi ypatingą poveikį ląstelių atsinaujinimui, padaro odą lygesnę ir sumažina raukšles. Priemonės yra praturtintos DNR – vertingomis gyvybės molekulėmis, esančiomis ląstelės branduolyje, pasižyminčiomis išskirtinėmis drėkinamosiomis* savybėmis.

Augalų skaidulos
Ši vertinga medžiaga maitina augalų embrionus. Ji turi stulbinamą regeneruojamąjį poveikį odos gyvybinėms funkcijoms suaktyvinti. Įrodyta, kad ši galinga veiklioji medžiaga turi jauninamąjį poveikį odai, padeda atgauti jaunatvišką stangrumą ir švytėjimą.

Ląstelių gyvybės kompleksas
GUINOT pirmoji profesionalios odos priežiūros laboratorija, sukūrusi produktus su ląstelių gyvybės kompleksu. Šios veikliosios medžiagos yra naudojamos medicinoje naujai odai atkurti, ypač sunkių nudegimų atvejais.

PRIEŠRAUKŠLINIAI KOSMETIKOS PRODUKTAI:

ANTI-WINKLE DAY CREAM
Apsauginis dieninis kremas nuo raukšlių.Pasižymi greitu poveikiu raukšlėms audiniuose, skatina ląstelių, kurios sudaro epidermio pagrindą, atsinaujinimą.Lygina raukšles.Saugo odą ir atstato jaunos odos švytėjimą.

ANTI-WRINKLE MASK
Odą lyginanti kaukė.Dermostimulines® ir DNR išlygina raukšles ir panaikina nuovargio požymius.Stulbinantis veiksmingumas: oda ir veidas įgauna janatviškesnę išvaizdą.

ANTI-WRINKLE RICH NIGHT CREAM
Praturtintas naktinis kremas nuo raukšlių.Veikia giliai: sumažina smulkias raukšleles bei raukšles ir sugrąžina odai jaunatviškesnę išvaizdą.Pastebimai išlygina smulkias raukšleles ir raukšles.Sugrąžina ląstelėms gyvybingumą.Oda atgauna elastingumą ir komfortą.

Serum Longue Vie
Intensyvus serumas nuo raukšlių.Gilus raukšles mažinantis poveikis dėka kurio oda atgauna jaunatviškesnę išvaizdą: išlyginamos netgi pačios giliausios raukšlės.Koncentruota formulė nuo raukšlių.Suteikia energijos.Suaktyvina ląstelių funkcijas.

PLEINE VIE
Jjaunystės aktyvatorius.Šis kremas sumažina senėjimo požymius neutralizuodamas brandžiai odai daromą žalą. Dėka sustiprinto laisvuosius radikalus neutralizuojančio poveikio stimuliuoja ląstelių aktyvumą ir gyvybines odos funkcijas.Atkuria odos gyvybingumą ir komfortą.Pastebimai išlygina raukšles

JAUNYSTĖS grąžinimas.

Ląstelių gyvybės kompleksas.
GUINOT pirmoji profesionalios odos priežiūros laboratorija, sukūrusi produktus su ląstelių gyvybės kompleksu. Šios veikliosios medžiagos buvo sukurtos ligoninės nudegimų skyriuje naujos odos atauginimui.

Skin Matrix Complex®
Šios biologinės medžiagos atkuria odą iš ląstelių – keratinocitų ir fibroblastų. Jos yra sausų miltelių pavidale, kad sukurtų „jaunystės efektą” suberiamos į tirpalą ir sumaišomos. Taip paruoštos jos tepamos ant odos.

ATP GUINOT – pirmoji profesionalios odos priežiūros kompanija pasaulyje pradėjo naudoti ATP – pagrindinę molekulę teikiančią energiją ląstelėms. Derinyje su antioksidanrtais ATP veiksmingai stabdo senėjimą (adenozino trifosfatas).

AGE LOGIC CELLULAIRE
Pirmasis odos priežiūros produktas, kuris pakeičia ląstelių senėjimo proceso kryptį
Šis inovacinis kremas pavargusioms ląstelėms suteikia naujos energijos.Suaktyvina ląstelių gyvybines funkcijas.Atkuria odos jaunatvišką išvaizdą ir stangrumą.Pastebimai išlygina raukšles.

LONGUE VIE CELLULAIRE
Atkuriamasis jauninantis kremas.Kremas atkuria jaunatvišką odą aprūpindamas ją 56 medžiagomis būtinomis odos ląstelių gyvybei atsinaujinimui bei ilgaamžiškumui.56 biologiškai aktyvios medžiagos, esančios ląstelių gyvybės komplekse, buvo aprobuotos ligoninės nudegimų skyriuje, atkūriant odą.Atstato odos gyvybingumą – oda atrodo jauna ir švytinti.

TIME LOGIC EYES SERUM
Dieninė ir naktinė priežiūra akių sričiai 14 dienų.Padeda sugrąžinti jaunatvišką išvaizdą.Atnaujina odą apie akis ir pajaunina akių vokus.Išlygina akių kontūrą.14 dienų nepertraukiamas kursas dienai ir nakčiai.

TIME LOGIC AGE SERUM
Padeda sugrąžinti jaunatvišką išvaizdą.Intensyvios priežiūros busteris tai rafinuota 14 dienų odos priežiūra dienai ir nakčiai. Odą maksimaliai prisotinama aktyviais jauninančiais komponentais. Kad pasiektumėte pastebimų rezultatų prieš naudojimą pasitarkite su savo grožio specialistu.

Cellular Cure – Night
Naktinis ląstelių atnaujinimo koncentratas.Naktį ląstelės „dirba” atnaujindamos odą. Šiuo metu padidėja poodinė mikrocirkuliacija, kuri skatina sintezės ir atkūrimo procesus.

Tissue Cure – Day
Dieninis audinių atnaujinimo koncentratas.Dieną odai reikia papildomos apsaugos nuo UV spindulių, išsausėjimo, temperatūros pokyčių ir teršalų. Busteris sustiprina audinius ir pagražina odą.

AGE LOGIC FOR EYES
„Protinga” ląsteles atnaujinanti priemonė akių kontūrui ir vokams.Tai – daugiau negu senėjimą stabdanti priemonė. Kreme esanti pagrindinė energijos molekulė ATP stimuliuoja ląstelių aktyvumą.Vokų ir akių kontūro oda įgyja naujos gyvybės ir stangrumo.Raukšlės ir „žąsų kojelės” pastebimai išlyginamos.Vokai tonizuojami ir „pakeliami”.

Balansuojamosios priemonės.

Dėmesys riebiai odai.Dėl kosmetologijos mokslo pažangos blizganti oda ir išsiplėtusios poros tapo lengvai sprendžiama problema. Įrodyto veiksmingumo ir didelės tolerancijos priemonės garantuoja riebios odos priežiūros rezultatą.

VALOMOSIOS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Kompleksas Seboreguliator
Odos blizgesiui mažinti, išsiplėtusioms poroms sutraukti bei per didelio riebumo pasekmėms šalinti mūsų laboratorija sukūrė ir išbandė odos riebalų išsiskyrimo reguliuojančius kompleksus.

Kompleksas Sebocidine
GUINOT tyrimų laboratorijų sukurtos veikliosios medžiagos reguliuoja riebalų išsiskyrimą, valo odą ir naikina bakterijas.

BALANSUOJANTYS KOSMETIKOS PRODUKTAI:

MICROBIOTIC LOTION
Reguliuojantis matinį toną suteikiantis losjonas.Idealiai tinka riebiai odai. Dėka sudėtyje esančio Sebocidine komplekso visą dieną saugo odą ir ją subalansuoja.Stabilizuoja riebalų išsiskyrimą.Sutraukia poras.Neutralizuoja blizgesį.

GOMMASQUE ABSORBING EXFOLIATING MASK
Šveičiamoji valomoji kaukė.Dvejopo poveikio produktas riebiai odai: šveitiklis ir kaukė. Šveitiklis išvalo poras, o kaukė sugeria riebalų perteklių.Sutraukia išsiplėtusias poras.Išvalo ir išlygina odos paviršių.Suvienodina veido spalvą ir suteikia naujo švytėjimo.

MICROBIOTIC PURIFYING CLEANSING FOAM
Antibakterinės valomosios putos.Idealus valiklis riebiai odai. Giliai išvalo odą ir neutralizuoja spuogus sukeliančias bakterijas.Švariai nuprausia odą.Giliai valo ir skaistina odą.Turi antibakterinį poveikį.L’Acnicidine®5 aktyvių medžiagų kompleksas:Šalina spuogelius ir inkštirus.Normalizuoja riebalų perteklių ir atkuria odos pusiausvyrą.Sutraukia išsiplėtusias poras.Nuramina paraudimą ir sudirginimą.Pašalina blizgesį.

ACNILOGIC
Padidėjusio riebalų išsiskyrimo reguliavimas.Mažina per didelę riebalinių liaukų sekreciją. Sudėtyje esantis ACNICIDINE® kompleksas reguliuoja mikroflorą, kuri įtakoja odos bėrimus, uždegimą ir sudirginimą.

FAST MATTIFYING CONCEALER
Defektų maskuotojas. Paslepia odos defektus ir išbėrimus.Veidas atrodo lygesnis oda sveikesnė.

PURE BALANCE CREAM
Balansuojantis ir blizgesį mažinantis kremas mišriai ir į riebumą linkusiai odai.Sudėtyje esantis Sebo-Regulator kompleksas atlieka keturias funkcijas: balansuoja, reguliuoja, valo ir ramina odą.Oda tampa matinė.Sutraukiamos išsiplėtusios poros.Sugrąžinamas natūralus odos skaistumas.Makiažas ilgai išsilaiko.

Raminamosios priemonės.

Dėmesys jautriai odai.Šis rinkinys yra specialiai sukurtas jautrios ir dirglios odos, problemoms spręsti. Naudojant tinkamas priemones su raminamosiomis medžiagomis, jautri oda atgauna vientisą spalvą ir lygumą.

RAMINAMOSIOS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS
Hipoalerginės veikliosios medžiagos
GUINOT hipoalerginiai produktai buvo sukurti su raminamosiomis medžiagomis. Šias veikliąsias medžiagas toleruoja netgi labai jautri oda.
Priemonėse yra ir jautrumą mažinančių veikliųjų medžiagų, kurių veiksmingumas dirgliai odai buvo patikrintas bei įrodytas. Todėl jos suteikia komforto, sumažina karščio pojūčius ir paraudimą. Produktuose yra ramunėlių, kukurūzų ir ažuolo ekstraktų.

Stresą mažinantys eteriniai aliejai
Švelniai patenkantys į odą citrinų, levandų ir ramunėlių aliejai natūraliai minkština odą. Taip pat jie suteikia stresą mažinančios energijos, kuri yra gyvybiškai svarbi gležnai ir jautriai odai.
Papildomos medžiagos – vitaminas E, sviestmedžių sviestas ir ląstelių gyvybės koncentratas – padeda sustiprinti odos natūralią apsaugą.

RAMINANTYS KOSMETIKOS GAMINIAI:

HYDRA SENSITIVE CREAM
Jautrumą mažinantis kremas.Atkuria ir saugo.Nuramina jautrią, paraudusią ir sudirgusią odą. Atkuria natūralią odos apsaugą.iHipoalerginė formulė.iGreitai nuramina kaistantį veidą.

SKIN DEFENSE CREAM DOUCEUR DE VIE
Regeneruojantis jautrumą mažinantis kremas su SPF 15.Ląstelių gyvybės koncentratas atkuria ir sustiprina odą. Atpalaiduojamieji eteriniai aliejai nuramina odą bei mažina jautrumą.iVeikliųjų medžiagų kokteilis suteikia komforto jautriai odai.iApsaugo nuo žalingų UVA/UVB spindulių (SPF 15).iSaugo ir drėkina* jautrią odą.

 Geros savijautos priemonės.

Dėmesys sudirgintai odai
Kartu su dermatologais GUINOT sukūrė puikiai toleruojamų produktų rinkinį sudirgintai, jautriai odai. Jautrumą mažinantys produktai turi ir apsauginę funkciją saugančią nuo išorinių dirgiklių.

GERĄ SAVIJAUTĄ SUTEIKIANČIOS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS
Veinoderm
Veinoderm yra kraujagysles tonizuojančių veikliųjų medžiagų kompleksas, žinomas dėl savo raminamojo poveikio. Veinoderm tiesiogiai veikia raudonas dėmes ir jas nuslopina. Nuramina odą.

Omega 6
Omega 6 nepakeičiamosios riebalų rūgštys yra garsios savo maitinamosiomis savybėmis: jos aprūpina odą apsaugai ir komfortui būtinomis medžiagomis.

SPECIFINIAI KOSMETIKOS GAMINIAI:

RED LOGIC
Iš pagrindų pakeičia raudonų dėmių atsiradimo logiką. Vizualiai nuslopina raudonas odos dėmes. Numalšina odos deginimą ir diskomfortą.Apsaugo odą nuo temperatūros pokyčių. Suvienodina veido spalvą ir sugrąžina natūralų švytėjimą.

 CRÈME PROTECTION RÉPARATRICE
Apsauginis skydas, atkuriamoji raminamoji priemonė jautriai odai. Apsaugo odą nuo išorės dirgiklių.
Sumažina jautrumą, palengvina diskomforto, karščio ir kt. Pojūčius. Atkuria apsauginę plėvelę ir sustiprina natūralią odos apsaugą. Sugrąžina odai pusiausvyrą, minkštumą ir ramybę.

 Skaistinamosios priemonės.

Dėmesys pavargusiai ir papilkėjusiai odai.Bet kurio amžiaus visų tipų oda gali prarasti skaistumą.

SKAISTINAMOSIOS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Švelnūs vaisių enzimai. Vaisių enzimai švelniai atpalaiduoja negyvas odos ląsteles ir skaistina odą.Natūralaus cukraus kompleksas.Biologinio cukraus molekulės greitai įsiskverbia į viršutinius odos sluoksnius, akimirksniu sudrėkina audinius ir suformuoja tarpląstelinius ryšius, kurie padeda išlyginti odą.

Kempinėlės Mat
Skirtingų vaisių enzimų molekulinė struktūra pasiekia skirtingus ląstelių sluoksnius odos paviršiuje.Kempinėlės Mat suteikia odai matinį skaistumą. Hydrocyte kompleksas akimirksniu sudrėkina* odą visai dienai. Oda atgauna apsauginę pusiausvyrą ir komfortą.

SKAISTINANTYS KOSMETIKOS PRODUKTAI:

FRESH RADIANCE EXFOLIATING PEEL-OFF MASK
Skaistinanti šveičiamoji kaukė.Nušveičia odą ir sukuria „antros odos” efektą. Išlygina odą ir atkuria natūralų švytėjimą per 15 minučių. Prisotina odą deguonies pašalindama nešvarumus ir negyvas ląsteles Paskaistina ir pašviesina pilkšvą bei pavargusią odą. Atkuria pastebimai lygina odą.

INSTANT RADIANCE VIALS
Momentinės grožio ampulės
Dėka sudėtyje esančio natūralaus cukraus komplekso grožio ampulės paskaistina ir ‘pakelia’ odą.
Grožio blykstelėjimas akimirksniu. Oda tampa lygesnė ir šviesesnė.
Fiksuoja makiažą ir padeda jam išsilaikyti visą dieną.

BEAUTÉ NEUVE RADIANCE RENEWAL CREAM
Skaistinantis kremas. Ląstelių atnaujinimas. Dėka švelnių vaisių rūgščių šveičiamojo poveikio kremas atnaujina odą. Suteikia naujo švytėjimo. Šveičia nedirgindamas odos. Išlygina ir pagerina odos struktūrą.

MATIZONE
Matinį atspalvį suteikiantis kremas.Tobulą ilgalaikį matinį atspalvį suteikiantis drėkinamasis* kremas.
Sugeria blizgesį neišsausindamas odos. Oda skaisti ir graži

TINTED MOISTURIZER
Drėkiklis su spalva. Natūralaus ir auksinio atspalvio.Išskirtinis drėkinamasis* kremas, suteikiantis sveikos odos atspalvį. Atostogų spindesys ir natūralus švytėjimas! Suteikia odai komforto ir minkštumo.Išlygina smulkias raukšleles ir sumažina nuovargio požymius.

Jautrios sritys.

Akys, lūpos, kaklas ir rankos yra gležnos sritys, kurios linkusios senti. Joms reikia reguliarių priežiūros priemonių, kaip ir veidui.

JAUTRIŲ SRIČIŲ VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Ląstelių gyvybės kompleksas
GUINOT – pirmoji profesionalios odos priežiūros laboratorija, sukūrusi produktus su ląstelių gyvybės kompleksu. Šis veikliųjų medžiagų kompleksas, kuriame gausu aminorūgščių, vitaminų ir baltymų, buvo sukurtas ligoninės nudegimų skyriuje, kad padėtų atkurti naują odą.

56 ląstelinės veikliosios medžiagos
56 ląstelinės veikliosios medžiagos atkuria elastinį audinį, nes turi unikalių regeneruojamųjų savybių.

Algisium
Algisium turi daug stangrinamųjų mineralų, kurie atkuria odos elastines skaidulas.

JAUTRIŲ SRIČIŲ KOSMETIKOS PRODUKTAI:

VITAL LIP CARE
Lūpų balzamas nuo raukšlių.
Jauniau atrodančios, pilnesnės ir putlesnės lūpos.Ląsteles regeneruojantis kremas, maitinantis ir putlinantis lūpas. Išlygina smulkias linijas apie lūpas. Kovoja su žalingu UVA/UVB spindulių poveikiu. Lūpų dažai išlieka ilgiau.

MULTI-ACTION VITAL HAND CARE
Lyginamasis jauninamasis kremas rankoms.Odos priežiūros priemonė jaunina rankas ir neleidžia atsirasti tamsioms dėmėms bei raukšlėms. Drėkina, minkština ir suteikia komforto. Sudėtyje yra vitamino B5, kuris stiprina nagus.

LONGUE VIE FIRMING VITAL NECK CARE
Stangrinantis jauninamasis kaklo ir pasmakrės kremas
Be stangrinimo, šis kremas daro ypatingą poveikį pasmakrei: sustiprina epidermį ir atkuria odos elastines aidulas. Standina pasmakrės odą. Drėkina ir pajaunina kaklą ir dekoltęLygina raukšles. Sumažina pigmentines dėmes.

Speciali AKIŲ SRITIES priežiūra
Oda apie akis yra ypač plona ir jautri. Ji yra sudaryta iš mažiau ląstelių sluoksnių ir menkiau apsaugota dėl neadekvačios hidrolipidinės plėvelės, todėl ypač jautri išorės dirgikliams. Nenaudojant tinkamų akių srities priežiūros priemonių, atsiranda senėjimo požymių: raukšlių, smulkių raukšlelių ir „žąsų kojelių”. Ryte ir vakare atsiranda nuovargio požymiai: tamsūs ratilai ir maišeliai po akimis. Šių problemų sprendimui būtina naudoti specialiai akių sričiai sukurtus produktus.

AKIŲ ZONOS KOSMETIKOS PRODUKTAI:

GENTLE EYE CLEANSING GEL
Akių makiažo valomoji želė.Švariai ir švelniai nuvalo akių makiažą, stiprina blakstienas. Nedirgina akių.
Raminamoji augalinė formulė. Tinka nešiojančioms kontaktinius lęšius.

INSTANT EYE MASK
Kaukė nuo raukšlių ir tamsių ratilų. Dvejopo poveikio kaukė: lygina raukšles ir mažina kraujo sąstovį paburkusiuose vokuose.Gaivinanti želė suteikia komfortą.Sumažina tamsius ratilus.Akių sritis atrodo šviesesnė ir jaunesnė.

HYDRAZONE EYE CONTOUR LONG-LASTING HYDRATING
Paakių ilgalaikio drėkinimo kremas. Su hidroliposomomis, kurios yra ilgalaikis drėkinimo šaltinis akims.
Drėkina* ir lygina akių vokus, mažina “žąsų kojeles”. Suteikia jaunatviškesnę išvaizdą.

LONGUE VIE EYE-LIFTING
Paakių stangrinanti jauninamoji priemonė.Ši priemonė, stimuliuodama naujų ląstelių gamybą, suteikia jaunatviškumo akių vokams ir kontūrui.Jauninamasis poveikis ląstelėms.Išlygina akių vokus ir panaikina nuovargio požymius.
Šveitimas.Specialistų sukurti šveitikliai.Šveitimas yra būtinas odos priežiūros programos žingsnis. Šveitikliai pašalina negyvąsias ląsteles, kurios užkemša poras, ir atidengia naujų ląstelių sluoksnį. Reguliarus šveitimas yra švytinčios sveikos odos paslaptis.

ŠVEIČIAMOSIOS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Simondsijų mikrosferos
Šveičiant odą, mikrosferų ir simondsijų aliejaus dėka greitai sudrėkina bei apsaugo odą.
Žalioji arbata ir AHR
Švelniai nušveičia gležną ir jautrią odą. Žalioji arbata yra stimuliuojamasis antioksidantas todėl suteikia odai jaunatviškumo.
Sebocidine kompleksas
GUINOT tyrimų laboratorijų sukurtas išskirtinis veikliųjų medžiagų kompleksas reguliuojantis riebalų sekreciją, turi antibakterinį poveikį.

ŠVEIČIAMIEJI KOSMETIKOS PRODUKTAI:

BIOLOGICAL PEELING RADIANCE GEL
Natūralus šveitiklis su švelniomis vaisių rūgštimis.Švelnus biologinis veikimas. Pašalina negyvąsias ląsteles.
Veiksmingas švelnus šveitimas. Galima naudoti jautrioms vietoms (akių ir lūpų kontūrui).

GENTLE FACE EXFOLIATING CREAM
Švelnus veido šveičiamasis kremas.Graži veido spalva.Augalinio aliejaus mikrokapsulės pašalina negyvas ląsteles ir atkuria natūralią apsaugą.Švelnus šveitimas.Paruošia odą kitų produktų pasisavinimui (serumus, kaukes, kremus) ir užtikrina optimalų jų veiksmingumą.

Valymas.

Švelnus valymas.Odą reikia valyti ryte ir vakare priemonėmis, kurios gerai pašalina nešvarumus (valiklis) bei atgaivina (tonikas). GUINOT valomosios priemonės suteikia komfortą.

VALOMOSIOS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS
Augaliniai ekstraktai
Valymas yra pirmasis žingsnis, jei norite išlaikyti sveiką ir gražią odą. Valymas turi būti pakankamai gilus, kad oda galėtų kvėpuoti ir atgauti skaistumą, tačiau pakankamai švelnus, kad ryte ir vakare oda būtų minkšta ir švelni.
Kiekvieno valiklio sudėtyje yra odos tipui ir poreikiams pritaikytų augalinių ekstraktų. Tonikai turi subalansuotą pH, jie buvo sukurti pagal neputojančią formulę, kuri švelnina odą jos nesausindama.
Kokoso riešutų ekstraktas
Kokoso riešutų ekstraktas suteikia odai nepaprasto minkštumo ir išskirtinio šilko švelnumo.
Dedešva ir agurkas
Šie du augalai, garsūs savo minkštinamosiomis savybėmis, derinami su ženšeniu, kuris suteikia energijos ląstelėms. Puikiai derančios medžiagos greitai pašalina makiažą ir suteikia švytėjimo.

VALOMIEJI KOSMETIKOS PRODUKTAI:

REFRESHING CLEANSING MILK
Pienelis visų tipų odai.Valo ir puoselėja odą. Gaivinantis efektas.

MOISTURE-RICH CLEANSING MILK
Pienelis sausai odai.Valo nepažeisdamas natūralaus odos pH. Kreminė tekstūra su augaliniais aliejais.
Suteikia odai komfortą.

SOFT WASH-OFF CLEANSING CREAM
Švelnus nuplaunamas valomasis kremas.Gilus, tačiau švelnus valymas.Visų tipų odai.Pašalina makiažą ir švelniai nuvalo, netgi gležniausią odą.Muilas be sausinamojo poveikio.Gaivinantis poveikis.

ONE- STEP CLEANSING WATER
Greitasis valiklis “trys viename”Visų tipų odai. Šis valomasis vanduo švelniai valo veidą ir akis, pašalina makiažą ir tonizuoja odą. Vienu veiksmu oda nuvaloma, atgaivinama bei tonizuojama. Idealus valiklis atostogaujant ar sportuojant. Labai gerai toleruojamas.

REFRESHING TONING LOTION
Tonikas visų tipų odai. Užbaigia makiažo valymą, tonizuoja ir atgaivina odą. Sudėtyje nėra alkoholio.

MOISTURE-RICH TONING LOTION
Tonikas sausai odai. Užbaigia makiažo valymą. Tonizuoja ir ramina odą. Sudėtyje nėra alkoholio. Švelnina ir ramina jautrią odą.

Profesionali Kūno priežiūra

INOVACINĖ KŪNO PRIEŽIŪRA.

Jaunesnis kūnas.Jaunatviškumas, stangrumas, švelnumas….
Nuo 30 metų mes ruošiame savo kūnus 40-tiesiems, nuo 40 – 50 – tiesiems m. ir t.t. Niekas taip nepadeda išlaikyti jaunatviško kūno, kaip reguliari ir tinkama priežiūra. Kad kūnas kuo ilgiau išliktų jaunas, stangrus ir lieknas, jis turi gauti veikliųjų medžiagų, kurios padėtų palaikyti jaunatviškumą ir tonusą.

JAUNINAMOSIOS STANGRINAMOSIOS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS
Ląstelių gyvybės kompleksas
Išskirtinis Guinot kompleksas yra sudarytas iš 56 biologiškai aktyvių medžiagų, būtinų ląstelių gyvybei. Kompleksas buvo sėkmingai pritaikytas medicinoje naujos odos atkūrimui po nudegimų. Komplekso gebėjimas atnaujinti ląsteles yra unikalus.
Dermostimulines®
Vitaminas C
Dermostimulines® veiklioji medžiaga stimuliuoja ląstelių funkcijas, atnaujina epidermį ir padidina audinių tonusą. Vitaminas C skatina elastino skaidulų sintezę ir sukuria naują natūralų palaikomąjį audinį.
Kamelijų aliejus
Oleinės rūgšties turintis kamelijų aliejus puikiai atkuria, maitina ir suteikia komfortą.

KŪNO KOSMETIKOS PRODUKTAI:

FIRMING VITAL BUST CARE
Krūtinės stangrinimas. Jauninantis stangrinamasis krūtinės kremas-serumas grąžina krūtinės bei iškirptės odą. Rekomenduojama naudoti prieš ir po saulės vonių, laikantis dietos ir maitinant krūtimi. Šis kremas – serumas su 56 ląstelinėmis veikliosiomis medžiagomis veikia kaip stangrinantis audinys. Pajaunina krūtinę ir iškirptės odą.Suteikia gražią formą krūtims ir standina palaikančius audinius. Maitina ir stiprina šią gležną sritį.

LONGUE VIE VITAL BODY CARE
Prabangus senėjimą stabdantis stangrinamasis kūno kremas.Atrodysite jaunesnė, jei naudosite šį išskirtinį kremą su 56 regeneruojamosiomis veikliosiomis medžiagomis, kurios ilgam sumažina senėjimo požymius.
Nuolat naudojant:Stangresnis kūnas. Lygesnė ir geriau tonizuota oda. Šilko švelnumo oda.

SOOTHING GEL FOR LEGS
Raminamoji vėsinanti kojų želė.Ši vėsinanti želė palengvina dėl ilgo stovėjimo atsiradusį kojų nuovargį. Akimirksniu atgaivina ir sumažina kojų sunkumą bei pabrinkimą. Atgaivina šaldomojo poveikio dėka.
Palengvina nuovargį ir sumažina patinimą.

Celiulito mažinimas

Jaunatviškumas, stangrumas, švelnumas….
Grožio klinikos ir SPA centrai yra specialios vietos, kur galite aptarti savo kūno problemas ir grožio tikslus. Nedvejodamos pasakykite savo kūno specialistui, kurioje kūno srityje ir per kiek laiko norite sulieknėti. GUINOT jums parinko geriausias liekninamąsias ir anticeliulitines veikliąsias medžiagas. Rezultatus tikrai pamatysite: kasdien vis labiau tonizuota oda, gražesnis kūnas, stangresnė ir lygesnė oda.

ANTICELIULITINĖS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

Délipogénase®
Šis išskirtinis Guinot kompleksas įrodė savo poveikį lipolizei (riebalų ląstelių atpalaidavimą) ir lipogenezei (riebalų ląstelių kaupimą). In vitro tyrimais buvo patvirtinta, kad šis dvejopas poveikis pagreitina lieknėjimą.
Lipomucases®
Šie fermentai, išgauti iš ananasų, padeda tirpdyti riebalų ląsteles supantį skaidulinį tinklą, pagreitina ir pagerina veikliųjų medžiagų poveikį.
Mentolis ir arnika
Mentolis atgaivina ir nuramina kojas. Arnika saugo kraujagysles ir lengvina kojų sunkumą.

ANTICELIULITINIAI KOSMETIKOS PRODUKTAI:

DOUBLE MINCEUR CREAM GEL
Liekninamasis kremas – želė nuo celiulito

DOUBLE MINCEUR
želė turi išskirtinį gebėjimą giliai įsiskverbti ir veikti perteklines riebalų ląsteles. Nuo šios želė kūno formos pastebimai pasikeičia. Lėtina lipogenezę (riebalų ląstelių kaupimas). Stimuliuoja lipolizę (riebalų ląstelių atpalaidavimas).

GAIVINAMOSIOS IR ENERGIZUOJAMOSIOS MEDŽIAGOS

Mikroelementai ir eteriniai aliejai
Mineralų kompleksas (magnis, varis ir cinkas) aprūpina elementais, kurie energizuoja ir atgaiva ląsteles. Kompleksas gerina ląstelių medžiagų apykaitą ir atsinaujinimą. Stimuliuojamieji tonizuojantys apelsinų, mandarinų ir citrinų eteriniai aliejai suteikia geros savijautos ir ramybės.
Mango ir guajavos ekstraktai
Daug provitamino A, vitaminų B, C, E ir mineralų turintis mango ekstraktas suteikia energijos, tonizuoja ir aprūpina mineralais. Guajavos ekstraktas, kuriame gausu vitaminų B ir PP, stimuliuoja, drėkina ir minkština odą.
Natūralaus šilko ekstraktai
Šilko ekstraktuose yra daug nepakeičiamųjų riebalų rūgščių, kurios maitina ir minkština odą. Ji tampa nepaprastai švelni kaip šilkas.

Gera savijauta ir švelnumas.

Kasdien. Kaip veido, taip ir kūno priežiūra prasideda nuo kasdienio rytinio ritualo. Veiksmingi, geros savijautos ir malonumo suteikiantys GUINOT kūno priežiūros produktai turi savo sudėtyje išskirtinių veikliųjų medžiagų, kurios atgaivina kūną po dušo ar vonios.

Nėra jokių produktų krepšelyje.

-15% nuolaida pirmam užsakymui
Prenumeruokite dabar, kad gautumėte nemokamą nuolaidos kupono kodą. Nepraleiskite progos!
    PRENUMERUOTI
    Ne, ačiū