logo
MEDIDERMA
buvo įkurta daugiau nei prieš 25 metus. Šią profesionalios dermatologinės kosmetikos kompaniją įkūrė grupė dermatologų, vadovaujamų Dr. Gabriel Serrano. Šių dermatologų komanda taip pat įsteigė kompaniją SESDERMA, kurios produkcija skirta odos priežiūrai namuose.

Šiandien MEDIDERMA yra viena iš pirmaujančių cheminių pilingų gamintojų pasaulyje, šiuo metu gaminanti 40 rūšių pilingų. Kai kurių iš jų sudėtis yra unikali, neturinti analogų.

MEDIDERMA kompanijos dermatologų ir farmakologų komanda, naudodama naujoviškas technologijas ir efektyvias veikliąsias medžiagas, sukūrė plačią profesionalios kosmetikos liniją, kurią sudaro įvairūs cheminiai pilingai, jų priedai bei specialios pilingų sistemos, mezoterapijos preparatai, įvairios veido kaukės, serumai, fluidai, ampulės, purškikliai, kremai ir t.t.

Kompanija pirmoji išleido pilną cheminių pilingų liniją (MelasPeel, SaliPeel, ArgiPeel, Mandelac, Azelac ir t.t.), apimančią įvairaus amžiaus, lyties ir skirtingų odos tipų problemų sprendimus. Remiantis daugelio metų praktika, buvo sukurti universalūs pilingai, kurių pagrindinis išskirtinumo bruožas yra kelių rūgščių suderinamumas viename produkte. Tokiu būdu yra pasiekiama geresnių rezultatų vienu metu sprendžiant kelias odos problemas.

MEDIDERMA preparatai atitinka geros gamybos praktikos reikalavimus, o taip pat nuo 2005 metų kompanija yra įvertinta ir pripažinta atitinkančia Kokybės vadybos sistemos ISO:9001-2000 reikalavimus.
Kompanijos vizija yra pagerinti žmonių gyvenimo kokybę pasirūpinant, kad jų oda būtų graži ir sveika.

Kompanija SESDERMA įkurta Ispanijoje prieš 25 metus. Pirmuosius preparatus sukūrusi dermatologų ir farmacijos specialistų grupė išsiplėtė iki didelės kompanijos ir sukūrė jau daugiau kaip 300 pažangių odos priežiūros preparatų, kurie buvo įvertinti daugeliu dermatologijos laimėjimų. Preparatai yra gaminami pagal aukščiausius standartus pasitelkiant naujausias technologijas ir naudojant kruopščiai parinktus ingredientus.

SESDERMA preparatai skirti odos paruošimui prieš cheminius pilingus bei reabilitacijai po jų. Kompanija taip pat kuria ir gamina preparatus odos priežiūrai namuose, kurie yra skirti spręsti įvairias odos problemas, apsaugoti odą nuo kenksmingų išorinės aplinkos faktorių. Preparatų liniją sudaro įvairūs serumai, fluidai, kremai, purškikliai, kaukės ir t.t.

2010 metais SESDERMA pirmoji kosmetologijos pasauliui pasiūlė priemones nanotechnologijų pagrindu. Tai technologija, kurios tikslas veikliąsias medžiagas patalpinti į nanosomas. Tokiu būdu technologija leidžia preparatams, skirtiems odos, plaukų ir nagų priežiūrai, pasiekti reikiamą sluoksnį ar gylį, kas anksčiau buvo neįmanoma. Priemonės skirtos profesionalams ir odos priežiūrai namuose.

logo2

Nėra jokių produktų krepšelyje.

-15% nuolaida pirmam užsakymui
Prenumeruokite dabar, kad gautumėte nemokamą nuolaidos kupono kodą. Nepraleiskite progos!
    PRENUMERUOTI
    Ne, ačiū