Sesderma azelac ru pigmentaciją mažinantis liposominis serumas, 30 ml

51,50

Turime

Veido serumas, kuris šviesina ir skaistina odą, tuo pat metu padėdamas kontroliuoti hiperpigmentaciją, kad oda įgautų tolygesnę spalvą.

AZELAC RU liposominis serumas sukurtas taip, kad jame esančios sudedamosios veikliosios medžiagos tiesiogiai veikia melanocitus. Odos dėmės yra viena dažniausių lankymosi pas dermatologą priežasčių. Dėmės atsiranda dėl padidėjusios melanino (tamsios spalvos pigmento) gamybos. Šį reiškinį gali sukelti saulės spinduliai, nėštumas (melazma), senėjimo procesai, strazdanojimas. Serumas šviesina odos dėmes ir mažina įvairios etiologijos dėmių ryškumą, saugo nuo jų atsiradimo. Gali būti naudojamas kaip pirminis produktas arba kartu su kitomis padidėjusios pigmentacijos priežiūros priemonėmis (cheminiais pilingais, lazerio ar intensyvios pulsinės šviesos procedūromis).

*Dienos metu rekomenduojama kartu naudoti priemones su SPF30 filtrais.

Priemonė nerekomenduojama besilaukiančioms ir maitinančioms moterims.

Naudojimas :

Naudokite vakare, prieš eidami miegoti. Užlašinkite ant delno 4 lašus ir įtrinkite reikiamas sritis. Po to pasitepkite įprastai naudojamu produktu. Nuo saulės spindulių apsaugančių produktų naudojimas yra ne mažiau svarbus, kaip ir paties serumo naudojimas.

Talpa: 30 ml