Odos senėjimo procesams stabdyti skirtas kremas, kurio sudėtyje yra laisvos ir liposomose patalpintos glikolio rūgšties. Atnaujina, regeneruoja ir drėkina odą. Tinka mišriai odai, pripratusiai prie priemonių su glikolio rūgštimi. Gali padėti sumažinti raukšles bei pašviesinti pigmentines dėmes.

ACGLICOLIC 20 drėkinamasis gelinis kremas – tai didelio veiksmingumo medžiagų kompleksas, išsiskiriantis senėjimą stabdančiu poveikiu. Giliai veikianti  liposomose patalpinta glikolio rūgštis padeda užtikrinti iki šiol neegzistavusį veikliųjų medžiagų įsiskverbimo gylį. Glikolio rūgštis – natūrali veiklioji medžiaga, kuri itin gerai drėkina, gaivina ir regeneruoja odą. Šios linijos produktuose esančių medžiagų koncentracija yra optimali matomų senėjimo požymių atsiradimui sumažinti, tuo pat metu užtikrinant tinkamą visų tipų odos pH. Serumo sudėtyje esantis unikalus veikliųjų medžiagų derinys veikia kaip antioksidantas ir pasižymi regeneruojamosiomis savybėmis (dėl liposomose patalpinto ergotionino ir augalų kamieninių ląstelių), taip pat drėkina ir saugo odą.

Dienos metu rekomenduojama kartu naudoti priemones su SPF30 filtrais.

Veikliosios medžiagos: Gryna ir liposomose patalpinta glikolio rūgštis (15%), ergotioninas, vitaminai C ir E, pajūrinės zundos (Maritimun Eryngium) kamieninės ląstelės.

Naudojimo būdas:

Patepkite veidą ir švelniai masažuokite, kol produktas visiškai susigers.