COMFORT ZONE SKIN REGIMEN Skaistinamasis koncentratas, 21.2 ml + 4 g

90,00

Liko tik 1

Koncentratas su 15% vitamino C, kuris apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų ir skatina kolageno sintezę ir Longevity Complex™ akivaizdžiai pagerinti odos tonusą ir spindesį.

COMFORT ZONE SKIN REGIMEN Skaistinamasis koncentratas, 21.2 ml + 4 g

Koncentratas su 15% vitamino C, kuris apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų ir skatina kolageno sintezę ir Longevity Complex™ akivaizdžiai pagerinti odos tonusą ir spindesį. Stay-fresh palaiko puikią vitamino C būklę iki akyvumą. Idealiai tinka pigmentinėms dėmėms, netolygiems odos atspalviams, odos blankumui koreaguoti.

Naudodami pirmą kartą, prakirpkite pakelį žirklėmis ir atsargiai supilkite miltelius į buteliuką, kad produktas suaktyvėtų. Pakratykite 20 – 30 sekundžių ir palikite 2 minutes pailsėti, kad milteliai ištirptų ir užtepkite keletą produkto lašų ant nuvalytos veido odos. Naudoti ryte ir vakare. Saugoti nuo karščio ir saulės spindulių. Pirmą kartą atidarius, galioja vieną mėnesį

Sudėtis: Base 1: AQUA / WATER / EAU, DIMETHYL ISOSORBIDE, PROPANEDIOL, 1,2-HEXANEDIOL, ARISTOTELIA CHILENSIS FRUIT EXTRACT, CARNOSINE, DISODIUM EDTA, SPINACIA OLERACEA LEAF EXTRACT / SPINACIA OLERACEA (SPINACH) LEAF EXTRACT, SODIUM METABISULFITE, CARRAGEENAN, CITRIC ACID, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, XANTHAN GUM, TEPHROSIA PURPUREA SEED EXTRACT, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE. Base 2: SODIUM ASCORBATE, ASCORBIC ACID.