EXUVIANCE EMPOWER vitamino C veido serumas, 60 cap.

75,50

Liko tik 1

Natūralus odos atsinaujinimas su efektyviomis veikliosiomis medžiagomis.

EXUVIANCE EMPOWER vitamino C veido serumas, 60 cap.

Natūralus odos atsinaujinimas su efektyviomis veikliosiomis medžiagomis. Maksimalaus poveikio 20% vitaminas C (L-Askorbo rūgštis) šviesina odą, skaistina, gali padėti stangrinti odą. Stiprus antioksidantas vitaminas C padeda neutralizuoti oksidacinę žalą. Serumo sudėtyje esantis Aminofil putlina odą, palaiko natūralų kolageną. Oda atrodo jaunatviškiau, labiau švytinti.

Atidarykite kapsulę ir išspauskite jos turinį į delną. Pirštų galiukais švelniai paskirstykite ant veido odos. Jei norite, po to naudokite drėkiklį ar kitokią senėjimą lėtinančią priemonę. Naudoti 1 kartą per dieną, jei toleruojama. Esant jautriai odai, naudoti 2 – 3 kartus per savaitę; jei oda toleruoja, galima pradėti naudoti kartą per dieną. Svarbu: Tik išoriniam naudojimui. NEVARTOTI Į VIDŲ. Saugokitės, kad nepatektų į akis. Patekus į akis, gausiai nuplauti vandeniu. Odai sudirgus ar išbėrus, nutraukite naudojimą. Saugokite nuo vaikų. Prarijus, kreipkitės į gydytoją. Nemaišykite serumo su apsaugine nuo saulės priemone. Laikui bėgant, kapsulės gali suminkštėti ar sukietėti nuo drėgmės, tačiau tai neturi įtakos produkto kokybei ar efektyvumui. Laikyti sausoje vietoje, sandariai uždarytą.

Dimethicone, Ascorbic Acid, Trisiloxane, Dimethiconol, Silica Dimethyl Silylate, Vinyldimethyl/ Trimethylsiloxysilicate/Dimethicone Crosspolymer, Tocopheryl Acetate, Acetyl Tyrosinamide, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Caprylic/Capric Triglyceride.