DIEGO DALLA PALMA SKIN MAP Anti-Ox Ampoule – Intensive Antioxidant Concentrate Intensyviai antioksiduojantis koncentratas , 15 ml

47,00

Liko tik 1

Apsaugo odą nuo aplinkos ir laisvųjų radikalų daromos žalos, kartu skatina odos atsikūrimą, todėl ji tampa elastinga ir atspari. Dėl regeneruojamosios konsistencijos oda akimirksniu tampa minkšta ir pamaitinta. Apsaugo odą, kurią veikia neigiami aplinkos veiksniai (sausas klimatas, temperatūros pokyčiai, saulė, vėjas, oro kondicionavimas ir kt.) keičiantis metų laikams ir kai jai reikia papildomos priežiūros.

YPATYBĖS

Apsaugo odą nuo aplinkos ir laisvųjų radikalų daromos žalos, kartu skatina odos atsikūrimą, todėl ji tampa elastinga ir atspari.

Dėl regeneruojamosios konsistencijos oda akimirksniu tampa minkšta ir pamaitinta. Apsaugo odą, kurią veikia neigiami aplinkos veiksniai (sausas klimatas, temperatūros pokyčiai, saulė, vėjas, oro kondicionavimas ir kt.) keičiantis metų laikams ir kai jai reikia papildomos priežiūros.

SPECIALIOS VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

„ROYALACTIN“ EPI-peptidas + glikanai, alfa lipoinė rūgštis, karnitinas, kanapių aliejus, arganų aliejus, simondsijų aliejus, linų sėmenų aliejus, alavijai, bisabololis, sviestmedžių aliejus.

Drakono kraujas, 3 %: stiprina odos barjerines funkcijas, kovoja su uždegimo skatinamu senėjimu bei skatina ląstelių