-25%

Jan Marini Bioclear Veido emulsija, 30ml

Original price was: 99,90€.Current price is: 74,92€.

Liko tik 2


Sutaupote: 24,98

Veido losjonas yra puikus daugiafunkcinis veido odos atnaujinimo sprendimas, kuriame naudojamas galingas glikolio, salicilo ir azelaino rūgščių derinys suteikiantis įvairiapusę naudą, kad oda taptų lygesnė, švaresnė ir labiau švytinti.

Jan Marini Bioclear Veido Losjonas 30ml

Veido losjonas yra puikus daugiafunkcinis veido odos atnaujinimo sprendimas, kuriame naudojamas galingas glikolio, salicilo ir azelaino rūgščių derinys suteikiantis įvairiapusę naudą, kad oda taptų lygesnė, švaresnė ir labiau švytinti. Be to, sumažina smulkias linijas ir raukšles, paraudimus ir randus nuo spuogų, sutraukia dideles poras ir suvienodina odos tekstūrą.

Tinka normaliai/mišriai ir riebiai odai. Kaip naudoti: prieš naudodami priemonę gerai suplakite.
Ryte ir vakare tepkite visą veidą. Siekiant sumažinti jautrumą, pradėkite naudoti 1 kartą per dieną, palaipsniui vis didindami iki 2 kartų per dieną – ryte ir vakare.

Galinga korekcinė formulė, padedanti išspręsti daugybę odos problemų, įskaitant smulkias linijas, raukšles, hiperpigmentaciją, spuogus ir odos paraudimą. Unikalus rūgščių derinys suteikia švelnesnę, glotnesnę, labiau švytinčią odą. Be parabenų.

PAGRINDINĖS SUDEDAMOSIOS DALYS
– Glikolio rūgštis
– Salicilo rūgštis
– Azelaino rūgštis

INCI: Water/Aqua/Eau, Butylene Glycol, Glycolic Acid, Salicylic Acid, Azelaic Acid, Sodium Hydroxide, Polysorbate 20, Sodium Hyaluronate, Undecanedioic Acid, Sebacic Acid, Suberic Acid, Sclerotium Gum, Hydroxyethylcellulose, Phenoxyethanol