Jan Marini Skin Research – apdovanojimus skinanti, aukštos medicininės klasės odos priežiūros produktai, padedantys įveikti daugybę skirtingų veido ir kūno odos problemų. JMSR misija – teikti tik švarios sudėties, draugiškus odai ir išskirtinės kokybės kosmetikos gaminius, nešančius naudą ne tik vartotojui, bet ir grožio specialistams. Nors nuo 1994 metų JMSR pirmauja tarp odos priežiūros gamintojų, tačiau nesustoja tobulėti, todėl nuolatos pristato rinkos inovacijas. JMSR kosmetikos sudėtis pagrįsta realiais rezultatais, kurie įkvepia žmones iš esmės pakeisti savo odos priežiūros rutiną!

Jan Marini odos priežiūros priemonės skirtos įvairaus amžiaus moterims ir vyrams, susiduriantiems su laiko ir žalingos aplinkos padariniais – raukšlėmis, pigmentinėmis dėmėmis, rožine ar akne. Kaip pažangiausias odos priežiūros prekės ženklas, JMSR didžiuodamasis pristato keletą specializuotų produktų linijų, skirtų konkrečioms odos problemoms spręsti. Tad, produktų sudėtyje rasite kokybiškų ir efektyvių ingredientų – antioksidantų, retinolių, hialurono rūgšties ir kt.

JMSR Odos priežiūros sistemos net 12 metų iš eilės pelnė „NewBeauty Awards“” apdovanojimą. Jan Marini sistema skirta normaliai, sausai ar riebiai odai, o joje rasite visko – nuo prausiklio iki kremo nuo saulės, tai užtikrina paprastą ir veiksmingą odos priežiūrą bei palengvina procesą specialistui. Rekomenduodami JMSR sistemą savo klientams būsite ramūs, kad jų oda namuose gaus viską, ko reikia sveikai ir jaunatviškai atrodančiai odai!