Nėra

Sesderma patamsėjusių paakių priežiūros rinkinys (glicare + angioses)

32,30

Neturime

Neriebus, lengvai ir greitai susigeriantis produktas, skirtas šviesinti tamsius paakius, gali padėti sumažinti raukšles, stiprinti odos elastingumą. Organinio silicio ir hialuronato drėkinamasis ir restruktūrizuojamasis poveikis mažina nuovargio požymius, odos suglebimą paakių srityje.

Rinkinį sudaro:

1. ANGIOSES patamsėjusių paakių kremas. Veikliosios medžiagos: laktoferin-laktoperoksidazės sistema, vitaminas C, superoksido dismutazė, retinolis, priešuždegiminis kompleksas, patalpinti liposomose. Priemonės su retinoliu nerekomenduojamos besilaukiančioms ir maitinančioms.

2. GLICARE akių ir lūpų konturų gelis – apsauga ir profilaktika nuo nuovargio požymių akių ir lūpų srityje (pajuodę paakiai, “akių maišeliai“, pabrinkę paakiai, raukšlės ir t.t.).

Naudojimo būdas:

ANGIOSES paakių kremą tepkite ryte, švelniais masažiniais judesiais ratu, nuo vidinės akių dalies link išorinės.

GLICARE akių ir lūpų konturų gelį tepkite vakarais, ant švarios odos, švelniais masažiniais judesiais ratu, nuo vidinės akių dalies link išorinės ir aplink lūpas.

Priemonės su retinoliu nerekomenduojamos besilaukiančioms ir maitinančioms.

Odos tipas

 

Jautri oda, Brandi oda, Mišri oda, Normali oda

 

Veikliosios medžiagos

 

ANGIOSES patamsėjusių paakių kremas: Dviskiaučių ginkmedžių ekstraktas, Retinolis, Vitaminas C, paprastųjų kaštonų ekstraktas, gliukosaminoglikanai, ciberžolė, Eskulinas

GLICARE akių ir lūpų konturų gelis: saldžiųjų dobilų ekstraktas, EYESERYL peptidas (Acetyl Tetrapeptide-5), peptidų kompleksas Haloxyl, Pluoštinių bosvelijų ekstraktas, organinis silicis, hialurono rūgštis, palmitoyl tetrapeptidas 3, N-hydroksisuccinimidas