Nėra

SESDERMA REPASKIN MENDER LIPOSOMINĖ DULKSNA, 50 ml

30,00

Neturime

REPASKIN MENDER liposominis purškiklis padeda odai atsistatyti po saulės ekspozicijos, tinka visiems odos tipams.

Siekiant išvengti žalingo UV spindulių poveikio, mūsų odoje veikia sudėtinga apsaugos sistema, kurios paskirtis – natūraliai neutralizuoti šį poveikį, tačiau, dažniausiai to nepakanka. Kai saulės skleidžiami UV spinduliai pasiekia odą ir prasiskverbia į ląsteles, jie gali sudaryti pirimidino dimerus, iškreipiančius ir keičiančius DNR struktūrą. Todėl yra taip svarbu atkurti pažeistą DNR struktūrą.

Dėl žaliosios arbatos, ergotionino ir silimarino stipraus antioksidacinio poveikio mažinamas paraudimas, o fitosfingozinas sudaro sąlygas atkurti odos raginio sluoksnio apsauginę funkciją. Tačiau svarbiausią vaidmenį atlieka liposomose patalpinti atkuriamieji fermentai (fotoliazės ir endonukleazės), sukuriantys apsaugą nuo saulės šviesos žalingo poveikio ir dėl to pagaliau tapo įmanoma vienu metu atitaisyti ląstelėms daromą žalą ir apsaugoti odą deginantis saulėje.

Produktas sukurtas remiantis nanotechnologija, kuri sukėlė technologijų perversmą dermatologijos srityje. Taikant nanotechnologijas, tapo įmanoma nukreipti DNR atkuriamuosius fermentus į giliausius odos sluoksnius. Itin mažos, kelių nanometrų dydžio liposomos yra puikiai toleruojamos, nes jų struktūra labai panaši į ląstelių membranų struktūrą. Tokiu būdu fotoliazės ir endonukleazės pasiekia savo tikslą – ląsteles.

Privalumai:

  • Drėkina, ramina ir gaivina odą
  • Gali padėti sulėtinti odos fotosenėjimo procesus
  • Gali padėti sumažinti saulės padarytą žalą odai
  • Lengva tekstūra, greitai susigeria
  • Dėka liposomose patalpintų enzimų, padidinamas odos gebėjimas atsistatyti po saulės ekspozicijos

Naudojimo būdas:

Prieš naudojimą liposominį purškiklį gerai suplakite, atitraukite buteliuką 5–10 cm atstumu nuo veido ir purkškite pagal poreikį.

Odos tipas

 

Riebi oda, mišri oda, sausa oda, normali oda, brandi oda

Veikliosios medžiagos

 

Žaliosios arbatos ekstraktas, L-ergotioneinas, Mikrocoko bakterijos liposomose, fitosfingozinas liposomose, planktonas liposomose