Sesderma sesgen 32 ląsteles apsaugantis serumas, 30 ml

58,50

Turime

Tai pirmoji kovai su senėjimu skirtų produktų linija, veikianti genus, atkuriančius jaunai odai būdingus požymius.

SESGEN 32 ląsteles aktyvuojančio serumo poveikis yra individualus kiekvienam odos tipui. Kol kiti kremai susitelkia į odos senėjimo požymių mažinimą, SESGEN 32 ląsteles aktyvuojantis kremas sprendžia senėjimo problemas: ląstelių senėjimą. Tai suteikia serumui unikalumo, personalizuotų rezultatų, kurie pritaikyti būtent Jūsų odai. Šis kremas padeda sinchronizuoti ląstelių biologinį laikrodį ir odos veikimo mechanizmus, taip sumažindamas senėjimo procesus.

Kiekviena oda yra skirtinga, o daugelis dalykų priklauso nuo Jūsų gyvenimo būdo ir aplinkos. Nesvarbu ar silpnoji odos dalis yra raukšlės, didelės poros ar odos pilkumas, serumas SESGEN 32 visa tai padės ištaisyti, padės atjauninti odos išvaizdą! Šis serumas vienodina odos spalvą, gali padėti sumažinti raukšles, didina odos stangrumą, suteikia švytėjimo.

Serumas tinka visiems odos tipams, net ir jautriai odai. Puikiai tinka dirbantiems nereguliariu darbo grafiku, turintiems nepastovų gyvenimo būdą, esant miego trūkumui (skrydžio palydovams, pilotams, daktarams ar pan.)

Privalumai:

  • Aktyvina veiksnius atsakingus už senstančių ląstelių atstatymą
  • Perkrauna ląstelių biologinį laikrodį, atnaujina natūralius odos atsistatymo procesus, gali padėti sumažinti raukšles, pigmentines dėmes, sumažinti išsiplėtusias poras
  • Pripildo ląsteles energija, veikliosios medžiagos atstato odą ir skatina jos regeneraciją
  • Kasdienis odos drėkinimas ir maitinimas
  • Aktyvieji ingredientai patalpinti liposomose, tai pasiekiami gilesni odos sluoksniai, pasiekiami geresni rezultatai

Naudojimo būdas:

Naudokite serumą ant švarios odos ryte ir (arba) vakare, švelniais masažiniais judesiais paskirstyti ant veido, kaklo ir dekolte. Toliau naudokite savo odos būklei skirtą kremą bei apsaugą nuo saulės.

Odos tipas

 

Riebi oda, mišri oda, sausa oda, normali oda, brandi oda

 

Veikliosios medžiagos

 

Teprenonas ir tripeptidas-32 patalpinti liposomose, chronopeptidas, hialurono rūgštis, keramidai, probiotikai (bifido fermentų lizatas), adenosinas