Alissi Bronte 15% vitaminas C POLIVITAMINIC, 2ml/dėžutė(5vnt.)

10,0039,90

Koncentratas su vitaminu C ir proteoglikanais sukurtas kovoti su pigmentinėmis dėmėmis, atkurti odos apsauginį barjerą bei atstatyti natūralų odos tūrį. Aktyvioji formulė suteiks Jūsų odai ilgai išliekantį gyvybingą efektą, kurį pastebėsite per kelias minutes.

Išvalyti

Alissi Bronte 15% vitaminas C POLIVITAMINIC

Koncentratas su vitaminu C POLIVITAMINIC – atkurkite savo odos gyvybingumą ir natūralų švytėjimą. Koncentratas sukurtas brandžiai, pigmentuotai, gyvybingumą praradusiai odai. Unikali formulė prasiskverbia giliai į odos sluoksnius ir suteikia odai greitą atstatymą bei apsaugą. Vitaminas C padeda kovoti su pigmentinėmis dėmėmis, vizualiai jas šviesina bei užkerta kelią naudų dėmių formavimuisi.

Jei jūsų oda sudirgusi, kamuoja nemalonus tempimo ar odos pleiskanojimo pojūtis – tai vienas iš pažeisto odos barjero požymių. Vitamino C ir vitamino E kompleksas efektyviai atkuria pažeistą odos barjerą. Šių antioksidantų kompleksas skatina lipidų (riebalų), reikalingų efektyviai odos apsaugai, sintezę. Stiprus apsauginis odos barjeras neleidžia drėgmei pasišalinti iš organizmo bei efektyviai apsaugo nuo neigiamo UV spinduliuotės poveikio. Vitaminas C reikalingas organizmui gyvybiniams procesams, todėl jo įvedimas į kasdieninę rutiną atkurs odos gyvybingumą. Po serumo panaudojimo iš karto pastebėsite naudą. Papilkėjusi odą atkurs savo natūralų toną, sumažės pigmentinių dėmių, pamiršite odos tempimo pojūtį bei kasdien džiaugsitės natūraliu švytėjimu.

Sudėtyje esanti mažamolekulinė hialurono rūgštis prasiskverbia į giliuosius odos sluoksnius bei juos intensyviai drėkina. Įtraukus koncentratą į kasdienę rutiną skatinsite organizmą natūraliai gaminti hialurono rūgštį ir taip atkursite natūralią odos drėgmę. Hialurono rūgštis drėkindama odos ląsteles, atkuria jų tūrį. Tai pastebėsite per kelias minutes. Oda taps elastinga bei putli, sumažės mimikos raukšlės.

Odos elastingumui atkurti taip pat padės sudėtyje esantys proteoglikanai, kurie suteikia intensyvų drėkinimą tiek viršutiniame, tiek giliuosiuose odos sluoksniuose. Šis ingredientas padės atkurti ląstelių membranas, kurios kartu su hialurono rūgštimi, grąžina joms tūrį.

Koncentratas su vitaminu C POLIVITAMINIC tai veido odos priežiūros priemonė sukurta Jūsų natūraliam grožiui atstatyti ir padėti vėl sužybėti. Tinka normaliai, mišriai ir riebiai odai. Rekomenduojamas priemonės kursas – 10 savaičių (2 ampulės per savaitę).

Naudojimas: švariomis rankomis paskirstykite produktą ant švarios veido, kaklo ir dekoltė srities odos. Tapšnojamaisiais judesiais padėkite priemonei įsigerti. Netrinkite odos. Tinka naudoti ryte ir vakare. Maksimaliam efektui pasiekti, naudokite kartu su veido kremu su vitaminu C POLIVITAMINC. Visuomet naudokite plataus spektro apsaugą nuo saulės.

Talpa: 2ml/dėžutė(5vnt.)

 

Papildoma informacija

Pakuotė

1 vnt. (2ml), Dėžutė (5vnt.)