Nėra

Sesderma acglicolic classic maitinamasis kremas, 50 ml

52,50

Neturime

Odos senėjimo procesams stabdyti skirtas maitinamasis kremas, kurio sudėtyje yra grynos ir liposomose patalpintos glikolio rūgšties. Padeda kovoti su raukšlėmis, suglebusia ir gyvybingumą praradusia oda. Atnaujina, regeneruoja ir drėkina odą. Tinka sausos ir labai sausos odos priežiūrai.

Glikolio rūgštis yra išgaunama iš cukranendrių, vynuogių ir burokėlių. Ši rūgštis yra mažos molekulinės masės, todėl giliai skverbiasi į odą. Glikolio rūgštis turi anti-aging poveikį, slopina keratinizaciją, mažina pigmentaciją ir aknės simptomus. Ji plonina paviršinį odos sluoksnį ir paskatina kolageno sintezę.

Jojoba aliejus yra turtingas keramidais ir vitaminu E, kuris veikia kaip antioksidantas.

Tai išpuoselėta didelio veiksmingumo aktyviųjų medžiagų formulė. Prieš odos senėjimą nukreiptas poveikis ir giliai veikianti, liposomose patalpinta glikolio rūgštis (dėl liposomų užtikrinamas iki šiol neegzistavęs veikliųjų medžiagų įsiskverbimo į odą gylis). Glikolio rūgštis yra natūrali veiklioji medžiaga, kuri itin gerai drėkina, gaivina ir regeneruoja odą. ACGLICOLIC produktuose esančių medžiagų koncentracija yra optimali, kad būtų galima žymiai sumažinti matomų senėjimo požymių atsiradimą, tuo pat metu užtikrinant tinkamą pH visų tipų odai. Be to, sudėtyje yra unikalus veikliųjų medžiagų derinys: šios medžiagos veikia kaip antioksidantai ir pasižymi regeneruojamosiomis savybėmis (dėl liposomose patalpinto ergotionino ir augalų kamieninių ląstelių). Taip pat ramina, drėkina ir apsaugo odą.

Dienos metu rekomenduojama kartu naudoti priemones su SPF30 filtrais.

Veikliosios medžiagos:

8% laisvos ir liposomose patalpintos glikolio rūgšties, ergotioninas, vitaminai C + E, pajūrinės zundos kamieninės ląstelės, hialurono rūgštis, jojoba aliejus.

Naudojimo būdas:

Tepkite veido odą ir pirštų galiukais švelniai masažuokite, kol produktas visiškai susigers. Pageidautina naudoti vakare. Kremą reikia tepti ant švarios, sausos odos.