Nėra

Sesderma acglicolic s drėkinamasis gelis į aknę linkusiai odai, 50 ml

52,50

Neturime

Gelis, kurio sudėtyje yra grynos ir liposomose patalpintos glikolio rūgšties. Produktas, skirtas odos senėjimo procesams stabdyti, atnaujina, regeneruoja ir drėkina odą. Tinka riebiai, mišriai odai, kurioje linkę formuotis spuogai, pripratusiai prie priemonių su glikolio rūgštimi.

ACGLICOLIC S drėkinamasis gelis su glikolio rūgštimi stabdo odos senėjimą, atjaunina, regeneruoja ir drėkina odą. Idealiai tinka į aknę linkusiai, riebiai ir mišriai odai.

Tai išpuoselėta didelio veiksmingumo aktyviųjų medžiagų formulė. Prieš odos senėjimą nukreiptas poveikis ir giliai veikianti, liposomose patalpinta glikolio rūgštis (dėl liposomų užtikrinamas iki šiol neegzistavęs veikliųjų medžiagų įsiskverbimo į odą gylis). Glikolio rūgštis yra natūrali veiklioji medžiaga, kuri itin gerai drėkina, gaivina ir regeneruoja odą. ACGLICOLIC produktuose esančių medžiagų koncentracija yra optimali, kad būtų galima žymiai sumažinti matomų senėjimo požymių atsiradimą, tuo pat metu užtikrinant tinkamą pH visų tipų odai. Be to, sudėtyje yra unikalus veikliųjų medžiagų derinys: šios medžiagos veikia kaip antioksidantai ir pasižymi regeneruojamosiomis savybėmis (dėl liposomose patalpinto ergotionino ir augalų kamieninių ląstelių). Taip pat ramina, drėkina ir apsaugo odą.

Glikolio rūgštis yra išgaunama iš cukranendrių, vynuogių ir burokėlių. Ši rūgštis yra mažos molekulinės masės, todėl giliai skverbiasi į odą. Glikolio rūgštis turi anti-aging poveikį, slopina keratinizaciją, mažina pigmentaciją ir aknės simptomus. Ji plonina paviršinį odos sluoksnį ir paskatina kolageno sintezę.

Dienos metu rekomenduojama kartu naudoti priemones su SPF30 filtrais.

Veikliosios medžiagos: 4% laisva ir liposomose patalpinta glikolio rūgštis, salicilo rūgštis, niacinamidas, hialurono rūgštis ir tikrojo alavijo ekstraktas.

Naudojimo būdas: Patepkite veidą ir švelniai masažuokite, kol gelis visiškai susigers.