ONmacabim BIO-LIFT serumas su liftingo efektu, 30 ml

Dėl konsultacijos ir įsigijimo, susisiekite asmeniškai!

Infosodermai@gmail.com arba +37061313076

ONmacabim BIO-LIFT serumas su liftingo efektu

BIO-LIFT – Intensyvi liftingo serija

„Bio-Lift” serijos preparatai sukurti remiantis biotechnologijomis, kuriose buvo panaudoti natūralūs labai koncentruoti aktyvūs uniklalūs ekstraktai: raudonoji nakviša, švitrūnas, juodūjų morkų sėklos, šaltalankiai. Ši serija skirta odai, dėl amžiaus prarandančiai elastingumą ir stangrumą. Šios serijos preparatai pasižymi dideliu skvarbumu ir suteikia greitą bei matomą rezultatą, turi liftingo poveikį vidiniams odos struktūriniams sluoksniams, koreguoja ir palaiko veido ovalo kontūrą, sulėtina ansktyvo senėjimo procesus.

Serumas su liftingo efektu- tai universlaus multivitaminais turtingas aliejinis ekstraktas. Akimirksiu įsiskverbia į odą, suteikia greitą liftingo efektą, stiprina ir tonizuoja odą, gerina mikrocirkuliaciją ir limfodrenažą. Praturtina odą, lygina raukšles. Tonizuoja, pagerina odos elastingumą. Jo dėka sumažėja raukšlių, jos tampa mažiau matomos, ilgiau išlaikomas veido ovalas. Serumas turi uždegimą mažinantį ir žaizdų gydomąjį poveikį. Rezultatas tampa akivaizdus jau pirmosios jo naudojimo savaitės pabaigoje.

Sudėtis :

alyvuogių, vynuogių kauliukų, sezamo, saldžiųjų migdolų, avokadų, rozmarinų , kviečių daigų, simondsijų, nakvišų, šaltalankių, švirtūno, šlamučių, levandų aliejai, morkų sėklų, ricinos apelsinų, mirtų, euklalipto aliejus, greipfurtų sėklų ekstraktas, vitaminas E, lecitinas.

Naudojimas:

Kasdie ryte ir vakare tepkite 2-3 serumo dozes ant nuvalytos veido, kaklo ir dekoltė odos, kol jis visiškai susigers. Rekomenduojamas kaip kremo pagrindas.

Talpa: 30ml