ONmacabim kremas kuperozės ir rožinės paveiktai jautriai odai PSmed C.P.R., 50 ml

56,00

Turime

Švelni kreminė emulsija intensyviai odos  su kuperoze, rožinės požymiais priežiūrai, taip pat jautriai bet kokio amžiaus odai.

ONmacabim kremas kuperozės ir rožinės paveiktai jautriai odai PSmed C.P.R.

PS MED – linija skirta odai su kuperoze, rozacija.

Švelni kreminė emulsija intensyviai odos  su kuperoze, rožinės požymiais priežiūrai, taip pat jautriai bet kokio amžiaus odai. Šamelių, ramunėlių, dedešvų, gysločių, alijošiaus, kamelijų, medetkų ekstraktai veiksmingai ramina odą, sumažina paraudimus iškart užtepus ant odos.  Viena iš pagrindinių medžiagų yra bioflavanoidas tilirozidas, priklausantis didžiulei augalinių metabolitų grupei. Tilirozidas sumažina matomą paraudimą, sumažina kitų su uždegimu susijusių kenksmingų medžiagų , tokių kaip TNF- alfa ir interleukinas- 12, kiekį. Dėl savo gebėjimo slopinti histamino išsiskyrimą tilirozidas laikomas itin veiksmingu kosmetikos ingredientu , naudingu visiems labai reaktyviems odos tipams. Kaštonų ekstraktas turi uždegimą mažinantį , edemas mažinantį poveikį, gerina mikrocirkuliaciją, stiprina kraujagyslių sieneles, aktyvina skysčių išsiskyrimą iš poodiio audinio.  Palengvina niežėjimą, pleiskanojimą, paraudimą. Trokserutinas turi ventoninį, angioprotekcinį, uždegimą ir patinimus  mažinantį, antioksidantinį poveikį. Kiparisų aliejus veikia, kaip antihistamininis preparatas, veiksmingai naudojamas kuperozės ir varikozės paveiktos odos gydymui. Agurklės drėkina, minkština, gerina odos išvaizdą. Atstao hidrolipidą.

Sudėtis:

hamamelio, ramunėlių, dedšvos, gysločių, žaliosios arbatos , mededtkų, kaštonų ekstraktai, alyvuogių, migdolų, simondsijų, vynuogių kauliukų, sezamo , taukmedžio, eukalipto, levandų, kipariso, šaltalankių aliejai, vitaminas E, šlamučių, ramunėlių ekstraktai, karbamidas, alavijo gelis, tilirozinas, lecitinas, glicerinas, trokserutinas, sorbitolis, vitaminas C, citrinos rūgštis, apsaugos nuo saulės kompleksas

Naudojimas:

2 kartus per dieną tepkite preparato ant nuvalytos odos.

Talpa : 50 ml