ONmacabim STCELLS naktinis maitinamasis kremas, 50 ml

Dėl konsultacijos ir įsigijimo, susisiekite asmeniškai!

Infosodermai@gmail.com arba +37061313076

ONmacabim STCELLS naktinis maitinamasis kremas

Didelio intensyvumo kremas giliai prisotina odą naudingais elementais, turi lyginamąjį ir minkštinamąjį poveikį. Nepakeičiamas norint apsisaugoti nuo neigiamų oro sąlygų poveikio (žema temperatūra, vėjas).

Papildoma informacija: Galingas antioksidantų rinkinys teigiamai veikia odos kokybę ir išvaizdą, oda atrodo elastingesnė ir prižiūrėta. Kamieninės ląstelės, kurios yra vienas pagrindinių kremo komponentų skatina regeneraciją, stiprina natūralias apsaugines odos savybes, taip pat sukuria papildomą barjerinį sluoksnį. Tiršta kreminė tekstūra po tepimo nepalieka lipnumo pėdsakų ir nemalonių pojūčių.

ST cells – brandžios odos intensyvios priežiūros serija su didele vynuogių ir azijinės centelės augalinių kamieninių ląstelių koncentracija

ST cells linijos išskirtinumas – specialios augalų kamieninės ląstelės, kurios daugelį metų trukusio mokslininkų darbo dėka tik dabar pradėtos aktyviai naudoti kosmetologijoje. Mes kalbame apie nediferencijuotas ( tai reiškia, kad neprarado savo regeneracinio potencialo ) meristemos ( augalų gaminamojo audinio ) ląstelės. Onmacabim laboratorija sukūrė unikalius preparatus, kurie yra prisotinti augalinės kilmės ” ilgaamžių ląstelių „, suteikiančių didžiulį regeneracinės terapijos potencialą ir prailgindami odos jaunystę.

Tyrimai parodė, kad augalų kamieninės ląstelės yra visisškai saugios, jos gali padidinti nuosavų kamieninių ląstelių skaičių epidermyje, apsaugoti jas nuo streso ir pažeidimų, taip pat sulėtinti plaukų folikulų senėjimą. Kamieninės ląstelės taip pat sugeba apsaugoti odą nuo žalingo UV spindulių ir streso poveikio. Žymiai pagerina tonusą, sumažina raukšlių skaičių, beveik 50 % padidina epidermio ląstelių aktyvumą per trumpą laiką, slopina fermentų , galinčių sunaikinti kolageną ir hialurono rūgštį , veiklą.

Tirštą maitinamojo kremo struktūrą suteikia didelis augalinių aliejų kiekis ir sudėtyje esantys ekstraktai. Didelio intensyvumo produktas giliai prisotina odą naudingais elementais, turi lyginamąjį  ir mikštinamąjį poveikį. Nepakeičiamas norint apsisaugant nuo neigiamų oro sąlygų poveikio ( žema temperatūra, vėjas ). Kamieninės ląstelės, kurios yra vienas pagrindinių kremo komponentų, produktyviai veikia atstatomųjų ir atjauninamųjų procesų greitį, skatina regeneraciją, stiprina natūralias apsaugines odos savybes, taip pat sukuria papildomą barjerinį sluoksnį. Fosfolipidai ir trigliceridai suaktyvina medžiagų apykaitą, dėl kurios padidėja kolageno ir kitų audinių baltymų sintezė.  Galingas antioksidantų rinkinys teigiamai veikia odos kokybę ir išvaizdą, oda atrodo elastingesnė. Tiršta tekstūra nepalieka lipnumo pėdsakų ir nemalonių pojūčių.

sudėtis :

alyvuogių lapų, rozmarino, hamamelio, ramunėlių, medetkų , kviečių gemalų ekstraktai, vitaminas E, sorbitolis, simondsijų aliejus, pantenolis, azijinės centelės kamieninės ląstelės, saldžiųjų migdolų aliejus, alavijo gelis, etrogo aliejus, L- askorbo rūgštis, nakvišų aliejus, arbatmedžio aliejus, levandų aliejus.

naudoti :

tepkite vakare ant nuvalytos odos.

Talpa: 50ml