ONmacabim S System Plus valomosios putos riebiai ir probleminei odai, 150 ml

29,00

Turime

ONmacabim S System Plus valomosios putos riebiai ir probleminei odai

System + – tai ypatnigos formulės valomųjų produktų linija

Odos sveikata priklauso nuo to, kaip ją išvalysite. ONmacabim labaratorija sukūrė naują liniją efektyviam ir švelniam odos valymui. Visuose šios serijos produktuose nėra SLS, SLES, jie pagrįsti švelniais ir tausojančiais valymo ingredienatis, skirtais odos priežiūrai namuose.

System +  valomosios putos riebiai ir probleminei odiai. Šios veiksmingos ir švelnios riebios ir probleminškos odos putos yra subalansuotų ingredientų, skirtų drėkinančiam riebios odos poveikiui , derinys. Putos kruopščiai valo poras, pašalina riebalų perteklių ir subalansuoja riebalų gamybą. Kasdien naudojant valomąsias putas, oda bus švari, gaivi, neišsausėjusi. Frankinceso ekstraktas pasižymi gydomuoju ir regeneruojančiu poveikiu, fitino rūgštis- švelnus ir subtilus keratolitikas, beržalapės varnarūtės ekstraktas dėl savo pagrindinių komponentų ( saponinų ir flavonoidų ) sinergetinio poveikio yra aktyvus venotoninis agentas, malšina patinimus ir turi stiprų uždegimą mažinantį poveikį, fitnio rūgštis- švelnus ir subtilus keratolitikas.

Sudėtis:

fitino rūgštis, frankiceso ekstaktas, beržalapės varnarūtės ekstraktas,

Naudojimo būdas:

Su nedideliu putų kiekiu švelniai masažuokite sudrėkintą odą. Rekomenduojama naudoti kasdien ryte ir vakare. Vyrams-  naudojamas  kaip puiki alternatyva skutimosi putoms

Talpa: 150 ml