ONmacabim maitinamoji kaukė Lacto STCELLS

ST cells – brandžios odos intensyvios priežiūros serija su didele vynuogių ir azijinės centelės augalinių kamieninių ląstelių koncentracija

ST cells linijos išskirtinumas – specialios augalų kamieninės ląstelės, kurios daugelį metų trukusio mokslininkų darbo dėka tik dabar pradėtos aktyviai naudoti kosmetologijoje. Mes kalbame apie nediferencijuotas ( tai reiškia, kad neprarado savo regeneracinio potencialo ) meristemos ( augalų gaminamojo audinio ) ląstelės. Onmacabim laboratorija sukūrė unikalius preparatus, kurie yra prisotinti augalinės kilmės ” ilgaamžių ląstelių „, suteikiančių didžiulį regeneracinės terapijos potencialą ir prailgindami odos jaunystę.

Tyrimai parodė, kad augalų kamieninės ląstelės yra visiškai saugios, jos gali padidinti nuosavų kamieninių ląstelių skaičių epidermyje, apsaugoti jas nuo streso ir pažeidimų, taip pat sulėtinti plaukų folikulų senėjimą. Kamieninės ląstelės taip pat sugeba apsaugoti odą nuo žalingo UV spindulių ir streso poveikio. Žymiai pagerina tonusą, sumažina raukšlių skaičių, beveik 50 % padidina epidermio ląstelių aktyvumą per trumpą laiką, slopina fermentų , galinčių sunaikinti kolageną ir hialurono rūgštį , veiklą.

Kaukės pagrindas yra sūrio fermentai iš atrinktų ožkų sūrių rūšių. Tai leidžia maksimaliai padidinti odos apsirūpinimą mineralais ir maistinėmis medžiagomis, tokiomis kaip fosforas, selenas, magnis. Kartu su kitais kaukės komponentais gausite visavertę statybinę medžiagą, skatinančią gilų odos ląstelių atsinaujinimą, apsaugą ir prisotinimą. Jau po pirmojo tepimo raukšlių skaičius žymiai sumažėja, veidas atrodo sveikesnis, skaistesnis, o pati oda yra lygesnė ir elastingesnė. Reguliariai naudojant pagal rekomendacijas, galima žymiai sulėtinti senėjimo procesą ir atstatyti pažeistus audinius skatinant epidermio regeneraciją. Stimuliuojama kolageno gamyba. Priemonė sumažina tirozinazės  aktyvumą ir blokuoja melanino sintezę, kuri praktiškai atmeta naujų amžiaus  dėmių atsiradimo galimybę. Veido spalva pasidaro tolygesnė, išnyksta blyškumas.

Dėl kaukės sudėtyje esančio rykštenės ekstrakto , kuriame gausu flavonoidų, fenolio glikozidų ir rūgščių, jos regeneracinės ir gydomosios funkcijos yra ypač aktyvios.

Sudėtis :

pieno rūgšties fermentai, albuminas, rykštenės ekstraktas, oligopeptidas- 68, aminorūgštys, vynuogių kamieninės ląstelės

Naudojimo būdas:

Kaukę tepkite 2 kartus per savaitę prieš miegą arba kaip greitą priemonę svarbaus įvykio išvakarėse. Palaikyti 15 – 20 min, tada kruopščiai nuplauti vėsiu vandeniu. Patepti kremu.

Dėmesio! Kadangi kaukė yra labai aktyvi, oda gali būti paraudusi keletą min. Tai visiškai normalu.

Talpa: 50ml