ONmacabim PR atkuriamasis šveitiklis su petražolių ekstraktu, 50 ml

Dėl konsultacijos ir įsigijimo, susisiekite asmeniškai!

Infosodermai@gmail.com arba +37061313076

ONmacabim PR atkuriamasis šveitiklis su petražolių ekstraktu

PR – linija sukurta petražolių pagrindu. Skirta odos šviesinimui ir pigmentacijos profilaktikai. Preparatų sudėtyje yra petražolių  ( Petroselinum ), kurios pasižymi didele A, B, C, E grupių vitaminų mikro- ir makroelementų koncentracija, todėl jos labai naudingos odai ir yra plačiai naudojamos kosmetologijoje. Petražolės pasižymi balinamuoju, žaizdas gydančiu , atiseptiniu, baktericidiniu ir uždegimą mažinnčiu poveikiu. Preparatuose naudojamas gerai žinomų ir gerai patikrintų kosmetikos ingridientų , tokių kaip AHA IR BHA rūgštys, augalų ekstraktai ir fermentai, turintys labai išreikštą mažinantį pigmentaciją poveikį, derinys. Šios serijos preparatai apsaugo nuo patinimų, pašalina paraudimus, subalansuoja, skaistina, atnaujina, gaivina ir tonizuoja odą.  Šios serijos preparatai yra būtini probleminei  odai, taip pat vietomis aplink akis.

Naudojant balansuojančios serijos preparatus, būtina naudoti kremą, kurio apsaugos nuo saulės faktorius yra bent 15 !

Švelnus šveičiamasis kremas yra puiki priemonė odai valyti. Švelniai pašalina paviršiaus nešvarumus , įskaitant komedonus, skatina šlakų ir toksinų pašalinimą, stimuliuoja ląstelių audinių regeneraciją ir pagreitina ląstelių atsinaujinimo procesus. Jis turi intensyvų regeneruojamąjį ir valomąjį poveikį. Šviesina odą, suteikia jos paviršiui vienodumo. Puikiai minkština ir drėkina odą. Jis gali būti naudojamas tiek atliekant salono pocedūras, tiek namuose. Kremas – pilingas aktyviai naudojamas kovojant su tokiais estetiniais trūkumais kaip :

  •  hiperpigmentacija
  • probleminė oda ( aknė, aknės pasekmės, komedonai , bėrimai )
  • riebi oda su išsiplėtusiomis poromis
  • sumažėjusio stangrump. elastingumo , suglebusi oda
  • raginio sluoksnio sustorėjimas, dėl kurio oda tampa nelygi
  • blyški odos spalva
  • nedideli randai ir įaugę plaukai
  • su amžiumi susiję odos pokyčiii
  • parengiamasis etapas prieš rimtesnes ir gilesnes kosmtikos procedūras
ph= 3,5

Sudėtis:

glikolio rūgštis, petražolių ekstraktas , pieno rūštis, salicilio rūgštis

Naudojimo būdas:

naudojamas kaip veiksmingas šveičiamasis kremas ( 3 rūgščių kompleksas – 12 % )

Preparatą reikia tepti plonu sluoksniu ant nuvalytos odos.  Švelniai įmasažuojant preparatą probleminėse vietose ( pigmentinės dėmės, padidėjęs riebalų kiekis, komedonai  ir pan.) 1 min, dar 3-5 min palaikykite.  Nuplaut šiltu vandeniu. Naudojant šveičiamąjį kremą, dienos metu būtina naudoti apsauginius kremus su bet 15 spf.

 Talpa: 50ml