Akcija

BIO- LIFT drėkinantis kremas su apsauga nuo saulės spf 15

62,00 55,80

Liko 4

NAUJIENA LIETUVOJE

ONmacabim – tai ne tik išorinis grožis, tai pasitikėjimas savimi, sėkmė ir nauja gyvenimo filosofija – harmonijos filosofija, paremta šimtmečiais kaupta žmonijos patirtimi. Ne paslaptis, kad grožis ir sveikata yra dvasinės pusiausvyros, harmonijos su aplinkiniu pasauliu ir savimi pagrindas, o mūsų oda yra sielos veidrodis. Atsižvelgdama į tai, ONmacabim naudoja „Išmaningą“ dermatologiją, veiksmingai derindama išorinę ir vidinę terapiją, vadovaujamasi individualiu požiūriu į klientą, suteikdama procedūrų komfortą bei saugumą. Laboratorija leidžia neribotai išplėsti kosmetologams savo veiklos sritį, panaudodama kosmetologijos srityje įgytą patirtį ir žinias.

Naujausios tendencijos, kuriomis grindžiamas procedūrų protokolų kūrimas – tai unikalių Judėjos dykumoje augančių vaistinių žolelių savybių panaudojimo bei originalių ONmacabim mokslinės laboratorijos specialistų idėjų įgyvendinimo, pasitelkiant naujausias šiuolaikinės kosmetikos pramonės technologijas, rezultatas. Skiriamasis ONmacabim bruožas yra unikalios daugiafunkcinės modulinės linijos, kurios yra natūralių biostimuliatorių, išgautų iš augalų ląstelių, aktyvinančių svarbias odos ląstelių funkcijas, derinys.

Apie bendrovę

Izraelio bendrovės ONmacabim sėkmę lėmė efektyvus unikalių Judėjos dykumos vaistinių žolelių naudingųjų savybių panaudojimas pasitelkiant pažangiausias šiuolaikinės kosmetikos pramonės technologijas.

Preparatų ir procedūrų protokolų kūrimo principai sujungia biotechnologijų ir nanotechnologijų naujoves su šimtmečiais kaupta Izraelio gydomųjų augalų naudojimo išmintimi ir leidžia efektyviai apsisaugoti nuo agresyvių išorinių veiksnių, įgyvendinti aukštos kokybės programas kovoje su odos pokyčiais bei funkcionavimo sutrikimais dėl amžiaus, iškeliant svarbiausią tikslą – išsaugoti natūralų odos grožį, kurio šaltinis yra gera sveikata. Preparatuose naudojami natūralių augalų ekstraktai didelėmis koncentracijomis, kas užtikrina optimalų jų veikimo efektyvumą. Visa ONmacabim laboratorijos kosmetika išlaikė griežtus klinikinius tyrimus ir gavo Izraelio, Rusijos ir Ukrainos valstybinių standartų atitikties sertifikatus.

Mokslinis požiūris, saugumas ir tinkamai parinkti komponentai leidžia naudoti kosmetiką namuose.

– tai ne tik išorinis grožis, tai pasitikėjimas savimi, sėkmė ir nauja gyvenimo filosofija – harmonijos filosofija, paremta šimtmečiais kaupta žmonijos patirtimi. Ne paslaptis, kad grožis ir sveikata yra dvasinės pusiausvyros, harmonijos su aplinkiniu pasauliu ir savimi pagrindas, o mūsų oda yra sielos veidrodis. Atsižvelgdama į tai, ONmacabim naudoja „Išmaningą“ dermatologiją, veiksmingai derindama išorinę ir vidinę terapiją, vadovaujamasi individualiu požiūriu į klientą, suteikdama procedūrų komfortą bei saugumą. Laboratorija leidžia neribotai išplėsti kosmetologams savo veiklos sritį, panaudodama kosmetologijos srityje įgytą patirtį ir žinias.

Naujausios tendencijos, kuriomis grindžiamas procedūrų protokolų kūrimas – tai unikalių Judėjos dykumoje augančių vaistinių žolelių savybių panaudojimo bei originalių ONmacabim mokslinės laboratorijos specialistų idėjų įgyvendinimo, pasitelkiant naujausias šiuolaikinės kosmetikos pramonės technologijas, rezultatas. Skiriamasis ONmacabim bruožas yra unikalios daugiafunkcinės modulinės linijos, kurios yra natūralių biostimuliatorių, išgautų iš augalų ląstelių, aktyvinančių svarbias odos ląstelių funkcijas, derinys.

BIO-LIFT – Intensyvi liftingo serija

„Bio-Lift“ serijos preparatai sukurti remiantis biotechnologijomis, kuriose buvo panaudoti natūralūs labai koncentruoti aktyvūs uniklalūs ekstraktai: raudonoji nakviša, švitrūnas, juodujų morkų sėklos, šaltalankiai. Ši serija skirta odai, dėl amžiaus prarandančiai elastingumą ir stangrumą. Šios serijos preparatai pasižymi dideliu skvarbumu ir suteikia greitą bei matomą rezultatą, turi liftingo poveikį vidiniams odos struktūriniams sluoksniams, koreguoja ir palaiko veido ovalo kontūrą, sulėtina ansktyvo senėjimo procesus.

Senovės rytų medicinos paslaptis įveikęs efektyvus kremas , kurio sudėtyje yra daug biologiškai aktyvių komonentų ( aminorūgščių, polinesočiųjų riebalų rūgščių, vitaminų, mikroelementų ). Kremas suteikia stangrinimo efektą, yra malonios tekstūros, atgaivina vystančią odą, išlygina raukšleles. Subalansuoja brandžios riebios odos riebalų išsiskyrimą, malšna uždegimą. Atjaunina, atnaujina odą, padidina jos elastingumą, išlygina odos spalvą. Dėl turtingos gamtinės sudėties kremas yra unikali veiksminga priemonė kovojant su senstančios odos pokyčiais.

sudėtis:

alyvuogių lapų ekstraktas, alavijo gelis, medetkų, ramunėlių ekstraktai, vynuogių kauliukų, sezamų, alyvuogių, kviečių daigų, lazdynų, saldžiųjų migdolų, avokadų, ricinos aliejai, lecitinas, šlamučių, morkų sėklų, šaltalankių, švitrūnų, levandų aliejai, citrinų rūgštis, nakviša, L-askorbo rūgštis, prieno rūgštis, apelsinų, mirtų, arbatmedžių, simondsijų , etrogo ( citrinmedžio) aliejai, vitaminas E, alantoinas, vitaminas B5, magnolijos, greipfurtų sėklų ekstraktai, anyžių rūgštis.

Naudojimas: 

ryte tepkite nuvalytą veido, kalo ir dekoltė odą. Rekomnduojama naudoti su šios serijos serumu