Sesderma mesoses veido kremas, 50 ml

58,50

Turime

O jei būtų sukurtas veido kremas, kuris padėtų kovoti su senėjimo požymiais taip intensyviai, kad nereikėtų atlikti veidui adatinių procedūrų, tokių kaip mezoterapija?

Na, toks kremas jau sukurtas ir jo pavadinimas yra Mesoses! Tai liposominis veido kremas, kuriame esantys aktyvūs ingredientai apsaugo ir sulėtina senėjimo požymių atsiradimą. Kremas intensyviai atnaujina odą, suteikia jai lygumo ir skaistumo. Jei siekiate nepriekaištingų rezultatų – išbandykite Mesoses.

Mes visi norime, kad mūsų oda atrodytų jaunesnė ir lygesnė. Tačiau su amžiumi oda patiria tokių pokyčių kaip stangrumo, drėgmės ir skaistumo praradimas, ypač veido ir kaklo srityje.

Norint užkirsti kelią odos senėjimui, svarbu pradėti kontroliuoti senėjimo požymių atsiradimą, prižiūrint ir puoselėjant veido bei kaklo odą. Mesoses veido kremas padeda tai pasiekti. Įkvėptas veido mezoterapijos, jis pagerina odos spalvą ir kovoja su senėjimo požymiais.

Dėl savo galingo liposominių veikliųjų medžiagų kokteilio, kuriame gausu amino rūgščių, vitaminų, hialurono rūgšties ir Edelveiso gėlės ekstrakto – pasiekti lygią, minkštą ir jaunai atrodančią odą niekada nebuvo lengviau!

Priemonės su retinoliu nerekomenduojamos besilaukiančioms ir maitinančioms.

Veikliosios medžiagos: amino rūgštys, hialurono rūgštis, Edelveiso gėlės ekstraktas.