Nėra

Odos senėjimo procesams stabdyti skirta priemonė (kovoja su raukšlėmis, suglebusia oda). Sudėtyje yra grynos ir liposomose patalpintos glikolio rūgšties. Atnaujina, regeneruoja ir drėkina odą. Tinka visų tipų odai (sausai, riebiai, mišriai, brandžiai). Turi šveičiamąjį poveikį.

ACGLICOLIC CLASSIC FORTE ampulės – tai išpuoselėta didelio veiksmingumo formulė. Prieš odos senėjimą nukreiptas poveikis ir giliai veikianti, liposomose patalpinta glikolio rūgštis (dėl liposomų užtikrinamas iki šiol neegzistavęs veikliųjų medžiagų įsiskverbimo į odą gylis). Glikolio rūgštis yra natūrali veiklioji medžiaga, kuri itin gerai drėkina, gaivina ir regeneruoja odą. ACGLICOLIC produktuose esančių medžiagų koncentracija yra optimali, kad būtų galima žymiai sumažinti matomų senėjimo požymių atsiradimą, tuo pat metu užtikrinant tinkamą pH visų tipų odai. Be to, sudėtyje yra unikalus veikliųjų medžiagų derinys: šios medžiagos veikia kaip antioksidantai ir pasižymi regeneruojamosiomis savybėmis (dėl liposomose patalpinto ergotionino ir augalų kamieninių ląstelių). Taip pat ramina, drėkina ir apsaugo odą. Puikiai tinka visų tipų odai (sausai, mišriai, riebiai, brandžiai odai).

Dienos metu rekomenduojama kartu naudoti priemones su SPF30 filtrais.

Veikliosios medžiagos:

10% glikolio rūgštis, ergotioninas, hialurono rūgštis, bisabololis, alijošiaus ekstraktas, pajūrinės zundos ekstraktas, vitaminai C ir E.

Naudojimo būdas:

Nulaužkite ampulės galiuką ir sukamaisiais judesiais paskirstykite jos turinį ant reikiamų sričių odos.