Drėkinamasis gelinis kremas su glikolio rūgštimi. Stabdo odos senėjimą. Tinka nuo raukšlių, atnaujina, regeneruoja ir drėkina odą. Tinka mišriai, brandžiai odai prižiūrėti.

ACGLICOLIC CLASSIC drėkinamasis gelinis kremas – tai išpuoselėta didelio veiksmingumo formulė. Prieš odos senėjimą nukreiptas poveikis ir giliai veikianti, liposomose patalpinta glikolio rūgštis (dėl liposomų užtikrinamas iki šiol neegzistavęs veikliųjų medžiagų įsiskverbimo į odą gylis). Glikolio rūgštis yra natūrali veiklioji medžiaga, kuri itin gerai drėkina, gaivina ir regeneruoja odą. ACGLICOLIC produktuose esančių medžiagų koncentracija yra optimali, kad būtų galima žymiai sumažinti matomų senėjimo požymių atsiradimą, tuo pat metu užtikrinant tinkamą pH visų tipų odai. Be to, sudėtyje yra unikalus veikliųjų medžiagų derinys: šios medžiagos veikia kaip antioksidantai ir pasižymi regeneruojamosiomis savybėmis (dėl liposomose patalpinto ergotionino ir augalų kamieninių ląstelių). Taip pat ramina, drėkina ir apsaugo odą.

*Dienos metu rekomenduojama kartu naudoti priemones su SPF30 filtrais.

Veikliosios medžiagos:

10% laisva ir liposomose patalpinta glikolio rūgštis, ergotioninas, vitaminai C + E, alijošiaus (Aloe vera) ekstraktas, bisabololis, alantoinas, bosvelinės rūgštys, hialurono rūgštis.

Naudojimo būdas:

Įmasažuokite ant švarios veido odos, kol susigers. Naudoti ryte ir/ar vakare.