Nėra

Sesderma retises CT Jauninantis veido kremas su antioksidaciniu poveikiu, 50 ml

56,00

Neturime

RETISES CT ANTI-AGING drėkinamasis kremas gali padėti sumažinti raukšles, drėkina ir maitina odą, tinka sausai odai.

Sudėtyje esanti universaliu antioksidantu pripažįstama α-lipoinė rūgštis saugo odą nuo oksidacinio streso ir ląstelių pažeidimo. Neutralizuoja deguonies ir azoto laisvuosius radikalus, taip pat skatina kitų antioksidantų, tokių kaip vitaminas C ir vitaminas E, regeneraciją. Gerina saulės paveiktos odos išvaizdą, mažina pigmentines dėmes, gali padėti sumažinti raukšles bei mimikos raukšles, pagerina akių ir lūpų kontūro sričių išvaizdą.

Vitaminas A, kuris yra galingas natūralus ląstelių regeneracijos veiksnys, gerina odos mantijos vandens sulaikymo funkciją, todėl gali sumažėti raukšlės, didėja odos elastingumas. Prieš senėjimą nukreiptą vitamino A veikimą sustiprina antioksidantų, vitamino C, vitamino E ir α-lipoinės rūgšties, poveikis.

Vitaminas C teikia odai energiją – taip iš karto užtikrinamas gyvybingumo ir gaivos jausmas. Taip pat jis mažina odos nuovargį ir dėmes, skaistina odą ir mažina raukšles. Vitaminas E yra antioksidantas ir pasižymi prieš laisvuosius radikalus nukreiptu veikimu. Taip pat jis normalizuoja natūralių odos apsauginių mechanizmų veiklą ir saugo odą nuo ankstyvo senėjimo.

Priemonės su retinoliu nerekomenduojamos besilaukiančioms ir maitinančioms.

Dienos metu rekomenduojama kartu naudoti priemones su SPF30 filtrais.

Privalumai:

  • Pasižymi antioksidaciniu veikimu
  • Skatina odos regeneraciją
  • Suteikia odai gyvybingumo, skaistumo
  • Drėkina ir maitina odą
  • Gali padėti mažinti raukšles
  • Vienodina odos spalvą
  • Didina odos tvirtumą
  • Suteikia komforto pojūtį

Naudojimo būdas:

Naudokite kremą ant švarios odos, švelniai masažuodami paskirstykite kremą ant veido, kaklo ir dekolte. Jei prieš kremą naudosite odos būklei pritaikytą serumą, rezultatai bus dar geresni. Kremą galima naudoti ryte ir vakare. Dienos metu papildomai naudokite apsaugą nuo saulės.

Odos tipas

 

Sausa oda

 

Veikliosios medžiagos

 

α-lipoinė rūgštis, retinolis, vitaminas A, vitaminas C, vitaminas E