VROLL rinkinys: žemo dažnio elektrostimuliacinis aparatas ir DERMAHEAL Priešraukšlinis serumas su augimo faktoriais COSMECEUTICAL, 40 ml

265,00

Liko tik 1

ŠVENTINIS RINKINYS VROLL žemo dažnio elektrostimuliacinis aparatas ir DERMAHEAL Priešraukšlinis serumas su augimo faktoriais COSMECEUTICAL, 40 ml

VROLL žemo dažnio elektrostimuliacinis aparatas

Mėgaukitės „VRoll” – žemo dažnio elektrostimuliacinio prietaiso masažu. Jis atliekamas judesių masažo pagrindu. Saugi bangomis perduodama elektros energija su pulsuojančia sistema masažuoja raumenis, stimuliuoja kraujotaką ir skatina limfos tekėjimą, atlieka relaksuojamąjį poveikį. Jei masažas atliekamas su kosmetinėmis priemonėmis, masažo metu jos geriau pasiskirsto ant odos ir giliau įsiskverbia į dar gilesnius odos sluoksnius ir užtikrina efektyvesnį rezultatą. Prietaiso perduodama žemo dažnio elektros energija per dvigubus, 360 laipsnių besisukančius, nerūdijančio plieno rutuliukus, suaktyvina naudojamų produktų transderminį judėjimą per epidermį į dermą. Po procedūros oda tampa elastingesnė ir sudaromas stulbinantis odos patempimo įspūdis.

DERMAHEAL Priešraukšlinis serumas su augimo faktoriais COSMECEUTICAL, 40 ml

Priešraukšlinis serumas su augimo faktoriais. Peptidų pagrindu pagamintas intensyvaus poveikio serumas pasižymi stipriu senėjimą stabdančiu efektu.

Švelnina raukšles ir užkerta kelią naujų raukšlių atsiradimui, stangrina odą, padeda padaryti odą lygesnę, suteikia pakėlimo efektą, pagerina veido odos spalvą bei pasižymi antioksidaciniu poveikiu.
Tinka visų tipų veido, kaklo ir dekoltė odai.
Rekomenduojama naudoti 40+ metų.

Naudojimas: nedidelį kiekį serumo tepti du kartus per dieną, ryte ir vakare ant veido, kaklo ir dekoltė srities. Serumą galima naudoti kaip atskirą priežiūros priemonę ar kartu su COSMECEUTICAL anti-Wrinkle kremu. Serumas naudojamas prieš tepant kremą.