Nėra

Sesderma acglicolic classic drėkinamasis gelis, 50 ml

48,00

Neturime

Odos senėjimą stabdantis gelis, kurio sudėtyje yra laisvos ir liposomose patalpintos glikolio rūgšties, kuri atnaujina, regeneruoja ir drėkina odą. Tinka riebiai odai.

ACGLICOLIC CLASSIC efektyvus ir gerai toleruorajamas, riebiai odai skirtas drėkinamasis gelis. Senėjimą stabdantis poveikis, sustiprintas giliai veikiančia, liposomose patalpinta glikolio rūgštimi, užtikrina tokį gilų įsiskverbimą, kokio dar niekada nebuvo pasiekta. Glikolio rūgštis yra natūrali veiklioji medžiaga, pasižyminti itin puikiomis drėkinančiomis, gaivinančiomis ir regeneruojančiomis savybėmis. ACGLICOLIC priemonėse yra optimali glikolio rūgšties koncentracija, kad itin ryškiai sumažėtų matomi senėjimo požymiai, tuo pat metu užtikrinant tinkamą pH toleranciją visų tipų odai. Be to, šio gelio sudėtį papildo unikalus veikliųjų medžiagų derinys, kuris dėl jame esančių liposomose patalpinto L-ergotionino ir augalų kamieninių ląstelių, pasižymi antioksidacinėmis ir regeneruojančiomis savybėmis. ACGLICOLIC CLASSIC drėkinamasis gelis skirtas odai raminti, drėkinti ir apsaugoti.

Dienos metu rekomenduojama kartu naudoti priemones su SPF30 filtrais.

Veikliosios medžiagos: 8% laisva ir liposomose patalpinta glikolio rūgštis, hialurono rūgštis, vitaminas E, bosvelijų rūgštis ir tikrojo alavijo ekstraktas.

Naudojimo būdas: Patepkite veidą ir švelniai masažuokite, kol produktas visiškai susigers į odą.