Alissi Bronte hialurono rūgšties serumas PURISSIMO, 100ml

79,00

Liko tik 2

Raukšlių mažinimo serumas, sudarytas iš trijų rūšių itin grynos hialurono rūgšties (HA) komplekso.

Alissi Bronte hialurono rūgšties serumas PURISSIMO, 100ml

Drėkinantis veido odos serumas, sudarytas iš trijų rūšių itin grynos hialurono rūgšties (HA) komplekso. Greitas stangrinamasis efektas, daugiasluoksnis drėkinimas ir galimas raukšlių užpildymas. Daugiasluoksnė technologija: drėkinimas viršutiniuose ir giliuosiuose odos sluoksniuose. Lengva ir greitai įsigerianti tekstūra. 99% natūralios kilmės aktyvių ingredientų.

Hialurono rūgštis yra natūralus polisacharidas, kurio yra odos bio struktūroje. Ji išlaiko ir suteikia odai stangrumo ir elastingumo. Pagrindinė hialurono rūgšties funkcija – išlaikyti vandenį, taip suteikiant odai tūrio.

PURISSIMO serumas išskirtinis, savo sudėtimi. Jis turi tris skirtingų molekulinių svorių hialurono rūgšties, kuri atlieka poveikį įvairiems odos sluoksniams ir užtikrina viršutinio odos sluoksnio bei giluminį poveikį.

Mėgaukitės didele hialurono rūgšties koncentracija ir grynumu. Išoriniuose sluoksniuose turėsite švelnią ir lygią odą, gilesniuose sluoksniuose subalansuosite natūralius drėkinimo kanalus, tuo pačiu skatindami kolageno ir hialurono rūgšties sintezę.

Be sintetinių dažiklių. Tik su natūraliais kvapai.

NAUDOJIMAS: Užlašinkite 2 ar 3 lašus PURISSIMO sermo ant pirštų galiukų ir nedideliais prisilietimais paskirstykite ant švarios veido odos ir užbaikite uždėję delnus ant skruostų, šiek tiek spausdami. Idealiu atveju naudokite du kartus per dieną,  ryte ir vakare. Netempkite odos ir netrinkite per stipriai, leiskite produktui pačiam susigerti, kai tik išlyginsite. Naudokite vieną arba prieš įprastą kremą.

Sudėtis: Aqua/Water/Eau, Propanediol, Polysorbate 20, Ethoxydiglycol, Benzyl Alcohol, So-dium Hyaluronate, Carbomer, Sodium Hydroxide, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid.

Papildoma informacija

Tūris

100ml