FERULAC SYSTEM PEEL – Fotosenėjimas, melazma ir dėmės nuo saulės

NAUJA! FERULAC SYSTEM PEEL - Fotosenėjimas, melazma ir dėmės nuo saulės

BioRePeel Inovatyvusis pilingas

NAUJA! Tai naujas inovatyvus odos jauninimo ir atstatymo būdas be adatų ir ilgos poprocedūrinės reabilitacijos.

Įspūdingas inovatyvus veido atjauninimas be adatų PRX- T 33!

NAUJA! Tai nauja italų gydytojos Rosanna Castellani sukurta itin veiksminga atjauninimo procedūra, kuri atjaunina veido, kaklo, dekoltė ar rankų odą, formuoja naują kolageno karkasą odoje.

Guinot procedūra EYELIFT

NAUJA! Prancūzų kompanija Guinot, turinti daug metų lyderės grožio srityje stažą, kaskart džiugina ir stebina inovatyviomis kosmetikos priemonėmis.

Guinot AGE SUMMUM procedūra

NAUJA! Jauninanti veido priežiūra, visu odos senėjimo požymių sumažinimas. Greitas poveikis visuose epidermio ir dermos lygiuose koreguojant visus senėjimo požymius.

Guinot DETOXYGENE Oksigenuojanti detoksikuojanti procedūra

NAUJA! Guinot kompanijos procedūra, kuri yra labai aktuali daugeliui iš mūsų, tai detoksikuojanti,atstatanti,švytėjimo odai suteikianti procedūra, pašalinanti nuovargio pėdsakus ir suteikianti odai antioksidacinį poveikį.

Gaivinanti šokolado Thalissi procedūra veidui

NAUJA! Ispanų nišinės natūralios kosmetikos gamintojos sukūrti ypatingi ritualai su efektyviais, natūraliais produktais suteikia galimybę ne tik pajusti ypatingą kvapų ir prabangos pasaulį per uoslę, bet ir iškart pamatyti švytinčios odos efektą.

Prabangi Thalissi Aukso procedūra veidui

NAUJA! Tai su eko ir bio ženklu pažymėti produktai,kurie suteikia procedūrai ne tik natūralių medžiagų prisilietimą, bet “svaigina” itin maloniais ajurvedos kvapais, o veidas yra nušveičiamas bambuko pilingu.

Oxygen water jet peel procedūra

NAUJA! Tai inovatyvi veido odos valymo-priežiūros sistema, sprendžianti daugelį odos problemų!

pHformula paakių procedūra

NAUJA! Nauja phFormula veiksminga paakių procedūra be adatų!

Bioline „Desence Couperose“ procedūra – jautriai ir su išsiplėtusiais kapiliarais odai

Bioline „Desence Couperose“ procedūra - norintiems nuraminti jautrią ir pažeistą odą. Tinkamai neprižiūrint ilgainiui jautri oda dar labiau išsausėja ir prarandą sveiką elastingumą. Ilgainiui šie reiškiniai sukelia uždegiminį procesą, oda tampa vis pažeidžiamesnė išorės dirgikliams (klimato kaitai, teršiančioms dalelėms, žiedadulkėms, naudojamai kosmetikai). Jaučiamas diskomfortas ir niežėjimas, galiausiai kapiliarai tampa pastebimai išryškėję.

DERMAHEAL ULTIMATUM PTx.!

Tai inovatyvi procedūra ir produktai namų priežiūrai SU BOTULINO TOKSINO POVEIKIU, TAČIAU - VISIŠKAI BE TOKSINO!