NOON™ Aesthetics jauninanti procedūra: brandžiai odai

Odos senėjimas yra tarpląstelinių defektų ir pažeidimų, dėl kurių pakinta odos audinio struktūra, kaupimasis. Odos senėjimui būdingos tokios savybės kaip raukšlėjimasis, elastingumo praradimas ir šiurkšti struktūra. Daugybė veiksnių yra susijusių su odos senėjimu, vienas iš jų – chronologinis senėjimas, kurį lemia vidiniai ar genetiniai veiksniai, kitas – išorinis senėjimas, kurį sukelia išoriniai veiksniai, tokie kaip UV spinduliai, oro tarša, žalingi įpročiai, tokie kaip rūkymas.

“NOON Aesthetics jauninanti sistema” naudojant NOON Aesthetics itin koncentruotas priemones su „DermShield ™“ technologiją veikia visas su odos senėjimu susijusias problemas.

Noon Aesthetics priemonės turi išskirtinai aukštas veikliųjų medžiagų ir rūgščių kosncentracijas, todėl rekomenduojamos naudoti tik paskyrus kosmetologui ar dermatologui.

Procedūros metu naudojamos ne tik pilingų kombinacijos, bet ir įvedami koncentratai elektroporacijosmetodu maksimaliems rezultatms pasiekti.  Rekomenduojamas  individualus  procedūrų kursas ir poprocedūrinės priemonės gydymo tęstinumui namuose.

Procedūros kaina  85- 90 EUR

 

Nėra jokių produktų krepšelyje.

-15% nuolaida pirmam užsakymui
Prenumeruokite dabar, kad gautumėte nemokamą nuolaidos kupono kodą. Nepraleiskite progos!
    PRENUMERUOTI
    Ne, ačiū