NOON™ Aesthetics odos balanso atstatymas: rožinės ir seborėjos paveiktai odai.

Pažeista ir išsibalansavusi oda gali apimti keletą odos problemų, tokių kaip rožinė ir seborėja. Tiek rožinė, tiek seborėja laikomos uždegiminiais sutrikimais, sukeliančiais paraudimą, kitus odos pažeidimus ir niežėjimą. Nepaisant panašumų, šios problemos nėra susijusios ir norint pasiekti maksimalius ilgalaikius rezultatus, reikia laikytis specialaus odos priežiūros plano.

 “NOON Aesthetics odos balanso atstatymo sistema” suteikia ypatingą komfortą odai.

Ši procedūra yra nukreipta į kiekvieną simptomą, efektyviai sprendžiant odos problemas naudojant NOON Aesthetics

Tai revoliuciniai odos problemų sprendimo būdai, nes NOON™ Aesthetics – dermaceutika su aukšta  veikliųjų medžiagų koncentracija be odos dirginimo. Patentuotos NOON Aesthetics DermShield™ technologijos naudojimas kartu su aukščiausios kokybės ingredientais ir ypatingai tikslus koncentracijų laikymasis, leidžia džiaugtis efektyviausiais rezultatais, kokius tik įmanoma pasiekti odos priežiūros srityje.

 Noon Aesthetics priemonės turi išskirtinai aukštas veikliųjų medžiagų ir rūgščių kosncentracijas, todėl rekomenduojamos naudoti tik paskyrus kosmetologui ar dermatologui.

Procedūros metu naudojamos ne tik pilingų kombinacijos, bet ir įvedami koncentratai elektroporacijos metodu maksimaliems rezultatms pasiekti.

Rekomenduojamas  individualus  procedūrų kursas ir poprocedūrinės priemonės gydymo tęstinumui namuose.

 

Nėra jokių produktų krepšelyje.

-15% nuolaida pirmam užsakymui
Prenumeruokite dabar, kad gautumėte nemokamą nuolaidos kupono kodą. Nepraleiskite progos!
    PRENUMERUOTI
    Ne, ačiū