NOON™ Aesthetics odos skaistinimas: procedūra pigmentuotai odai

Hiperpigmentacija yra neįprastos arba per didelės melanino gamybos odoje būklė. Melaninas yra natūralus pigmentas, suteikiantis mūsų odai, plaukams ir akims spalvą. Daugybė skirtingų veiksnių gali įtakoti melanino gamybos padidėjimą. Dažniausiai šie veiksniai yra: saulės poveikis, hormonų disbalansas, amžius ir odos sužalojimai ar uždegimai.

NOON Aesthetics odos skaistinimo sistema” remiasi pažangiu odos priežiūros metodu, kai oda yra individualiai įvertinama ir jai skiriamas atitinkamos procedūros.

 

Tai revoliuciniai odos problemų sprendimo būdai, nes NOON™ Aesthetics – dermaceutika su aukšta  veikliųjų medžiagų koncentracija be odos dirginimo. Patentuotos NOON Aesthetics DermShield™ technologijos naudojimas kartu su aukščiausios kokybės ingredientais ir ypatingai tikslus koncentracijų laikymasis, leidžia džiaugtis efektyviausiais rezultatais, kokius tik įmanoma pasiekti odos priežiūros srityje.

 Noon Aesthetics priemonės turi išskirtinai aukštas veikliųjų medžiagų ir rūgščių kosncentracijas, todėl rekomenduojamos naudoti tik paskyrus kosmetologui ar dermatologui.

Procedūros metu naudojamos ne tik pilingų kombinacijos, bet ir įvedami koncentratai elektroporacijos metodu maksimaliems rezultatms pasiekti.

Rekomenduojamas  individualus  procedūrų kursas ir poprocedūrinės priemonės gydymo tęstinumui namuose.

 

Procedūros kaina  85- 90  EUR

Studentams / moksleiviams   – 75 EUR

Nėra jokių produktų krepšelyje.

-15% nuolaida pirmam užsakymui
Prenumeruokite dabar, kad gautumėte nemokamą nuolaidos kupono kodą. Nepraleiskite progos!
    PRENUMERUOTI
    Ne, ačiū