LED /PDT fotodinaminė/šviesos terapija CALMING BLUE LIGHT

Šios spinduliuojančios technikos pagrindas – priešbaktericidiniai mėlynos spalvos spinduliai.

Mėlynoji šviesa (482 nm) turi efektyvesnį baktericidinį poveikį negu UV spinduliai. Ši šviesa neskatina senėjimo, odos suragėjimo, nudegimų. Nebuvo pastebėta jokių komplikacijų naudojant šį metodą.
Šviesos terapija – vienas iš dėmesio vertų metodų, kadangi jis neturi sunkių šalutinių poveikių. Bėgant laikui gydymo rezultatai gali silpnėti, todėl būtina vykdyti reguliarią dermatologinę kontrolę, taikyti ir kitus aknės gydymo metodus.
Viena iš spuogų atsiradimo priežasčių – greitas Propionibacterium acnes bakterijų dauginimasis riebalinėse liaukose, užkimštose riebalais. P.acnes – tai anaerobinės bakterijos, „nemėgstančios“ deguonies, galinčios egzistuoti ir daugintis tik mažai deguonies turinčioje aplinkoje. Šios bakterijos išskiria porfininą, padedantį joms „kvėpuoti“ bei funkcionuoti. Mėlynoji spalva skatina deguonies gamybą bei P.acnes bakterijų nykimą.
Šį procesą patvirtina atostogos, kurių metu buvo deginamasi saulėje arba apsilankymai soliariume, po kurių oda turėjo mažiau spuogų. Šis pagerėjimas yra laikinas, tik neilgam padedantis paslėpti uždegimą. Įprastai problema po atostogų tampa dar labiau pastebima, skausmingesnė. Tai vyksta dėl to, kad UV spinduliai skatina odos ląstelių dauginimąsi ir greitina kutikulos suragėjimą, šie procesai užkerta kelią riebalinių liaukų sekrecijai. Riebalinių liaukų proceso disfunkcija bei hormoniniai pakitimai – antroji aknės ir spuogų priežastis. Neberekomenduojama gydyti aknę nei UV saulės spinduliais, nei soliariumais. UV, ypatingai UVA spinduliai skatina vėžinius susirgimus, greitina odos senėjimą, sukelia kraujotakos problemų.

Raminamosios šviesos spinduliavimą reikėtų derinti su sudėtingu ir ilgalaikiu aknės gydymu. Spinduliavimas – tai viena iš papildomų priemonių gydyti acne. Dažnai prireikia antibiotikų bei retinoidų gydymo kurso. Šviesos terapija – labai efektyvi papildoma kosmetikos kabinete procedūra. Skirta ne tik spuogų gydymui, bet ir taikytina prie bet kurios kitos kosmetologinės procedūros, norint odą nuraminti, kad geriau rezorbuotųsi aktyvūs kosmetiniai ingridientai, bei būtų pasiektas maksimaliai geras ir greitas rezultatas.

Gydymo kursas : Standartinio kurso trukmė 4-8 savaitės. 10-15 min. procedūros atliekamos du sykius per savaitę. Teigiamas gydymo efektas matomas ne iškart – kaip ir gydant kitas ligas. Kurso pradžioje, po 2-3 procedūrų, galimas pablogėjimas. Teigiamas efektas bus matomas po 4 savaičių. Rezultatai parodė, kad po 8 gydymo savaičių, kai procedūros buvo atliekamos 2 sykius per savaitę po 10 min., 80 procentų klientams (ypač akne sergančių) buvo ženklus pagerėjimas. Jokių šalutinių poveikių nepastebėta.

Nevartoti:
• Nėštumo metu
• Esant padidintam jautrumui šviesai
• Medikamentų, skatinančių alergiją šviesai (ir Roaccutane). Po Roaccutane kurso šviesos terapija galima po 30 dienų.

Kam skirta calming blue light:
• Acnės gydymui
• Odos būklės gerinimui
• Odos imunitetui gerinti
• Veikliųjų medžiagų bei ingridientų greitesniam ir geresniam įvedimui (pasisavinimui)
• Sudirgusios odos nuraminimui
• Bet kurios kosmetologinės procedūros maksimaliam rezultatui pasiekti
• Herpes ir kitų odos ligų būklės gerinimui.

Raminamoji šviesos terapija nemažina riebalų gamybos.
Raminamoji šviesos terapija negarantuoja visiškos odos regeneracijos. Būtina turėti omeny, kad kai kurių žmonių organizmai nepasiduoda šviesos terapijai, tai nustatyti iškart neįmanoma.

Norėdami užsisakyti procedūrą užpildykite laukus

  Nėra jokių produktų krepšelyje.

  -15% nuolaida pirmam užsakymui
  Prenumeruokite dabar, kad gautumėte nemokamą nuolaidos kupono kodą. Nepraleiskite progos!
   PRENUMERUOTI
   Ne, ačiū