1 seansas 70€. Darant visą kursą - 1 seansas 60€. €

Procedūra atliekama radio Dažnio bangomis - greitam elastino ir kolageno atsinaujinimui bei stimuliacijai. Kolageno stimuliacijai vykstant oda pasitempia, gaunamas "liftingo" efektas.

Aprašymas
Procedūra atliekama atitinkamo radio dažnio bangomis- greitam elastino ir kolageno atsinaujinimui bei stimuliacijai. Kolageno stimuliacijai vykstant oda pasitempia, gaunamas “liftingo” efektas. Radio bangos tai elektromagnetinės bangos. Bangos sukuria šilumą iki 45-55 C, todėl toks terminis efektas veikia kolageno skaidulas, aktyvina fibroblastus (lastelės, kurios gamina elastiną ir kolageną).
 
Aparato dėka vyksta ne tik kolageno stimuliacija (kas suteikia “pakėlimo” ir stangrumo rezultatą) bet ir pagerina limfos cirkuliaciją, audinių oksigenaciją. Procedūros rezultatai matomi iš karto: oda gyvybingesnė, pagerėja odos spalva, sumažėja raukšlių gylis, padidėja odos tankumas bei tonusas.
 

Kadangi radio bangos skatina metabolinius procesus riebalinėse lastelėse, to pasekoje yra gerinama kraujotaka bei limfos darbas pagreitinamas, suaktyvėja riebalų skaidymasis, mažėja kūno apimtys.

 

Rekomenduojamas kursas:
Veidui – 6 procedūros (veidui kas 2-3 sav).; 
Kūnui – 10 procedūrų.
Susisiekti

Norėdami užsisakyti procedūrą užpildykite laukus

  • 5 + 10 =