BDR Re-action control, 30ml

59,00

Liko tik 1

Švelnios PHA rūgšties pilingas labai jautriai odai. Tinka naudoti kuperozės, ūminės rožinės, psoriazės ir neurodermito atveju.

BDR Re-action control

Švelnios PHA rūgšties pilingas labai jautriai odai. Tinka naudoti kuperozės, ūminės rožinės, psoriazės ir neurodermito atveju.

2 | Preparation Paruošimas

Antrasis BDR odos priežiūros žingsnis.

Eksfolijuojantis ypatingai švelnus 10% Gluconolactone PHA rūgšties veido pilingas skirtas labai jautriai odai. Sukurta tiems, kurie negali naudoti rūgštinių pilingų dėl tam tikrų odos ligų, tokių kaip itin jautri oda ar ūminė uždegiminė rožinė.

  • PHA – polyhydroxy rūgštis
  • dėl stipraus hidrofilinio poveikio hialurono serumai giliau patenka į odą -> vienintelė eksfolijuojanti priemonė, kuri papildomai dar ir itin drėkina
  • efektyvus šveitimas, puikiai tinka odai, kuriai reikia švelnios priežiūros
  • neįtikėtinai švelni ir saugi aplikacija
  • rekomenduojama labai jautriai odai
  • tinka kuperozės, ūminės rožinės ar net hiperkeratozės atveju sergant psoriaze ir neurodermitu

PHA yra puikus produktas, kuris drėkina ir prisotina odą – lengvam ir greitam odos atgaivinimui. Vietoj to, kad prasiskverbtų į gilius odos sluoksnius, jis švelniai pašalina ant odos paviršiaus esančius nešvarumus. PHA netgi kovoja su glikacija – procesu, kuris silpnina kolageną ir elastiną jūsų odoje.

BE mineralinių aliejų, mikroplastiko ir kvapų.

NAUDOJIMAS:

Tinka visų tipų odai. Namuose, Re-action control gali būti naudojamas įprastoje priežiūros rutinoje 1 – 2 kartus per savaitę. Stipriam drėkinamąjam efektui, naudokite priemonę kasdien kaip kursą 1 – 2 savaites. Šiuo atveju, jūs turėtumėte absoliučiai vengti visų kitų eksfolijuojančių produktų ir ypatingai atkreipti dėmesį į kasdienę apsaugą nuo saulės ir mes rekomenduojame aplikuoti didesnį kiekį drėkinimo naudojant Re-charge serumą po kiekvieno Re-action control naudojimo. Išlaikymo laikas apie 10 – 15 minučių. Kadangi produktas yra labai švelnus, naudojimo laikas gali būti padidintas iki 45 minučių. Tokiu atveju rekomenduojame produktą suaktyvinti maždaug po maždaug. 20 minučių trumpai emulsuojant šiek tiek drėgnomis rankomis.

Talpa: 30 ml

SUDĖTIS: 10% Gluconolactone (PHA)

AQUA (WATER), GLUCONOLACTONE, GLYCERIN, AMINOMETHYL PROPANOL, XANTHAN GUM, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN.