BDR Beta-carotin kapsulės

30,00

Liko tik 1

Kruopščiai atrinktų mikroelementų ir vitaminų kombinacija vidinei organizmo apsaugai nuo saulės poveikio.

BDR Beta-carotin kapsulės

Kruopščiai atrinktų mikroelementų ir vitaminų kombinacija vidinei organizmo apsaugai nuo saulės poveikio.

60 kapsulių, po dvi kapsules kas dieną užsigeriant vandeniu. Veganams tinkantis maisto papildas, pagamintas Vokietijoje.

Gyvenimo būdas gali labai padėti kontroliuoti ar sumažinti saulės daromą žalą odai. Per didelis ultravioletinių spindulių poveikis skatina odos senėjimą, o sveika oda, optimaliai aprūpinta maistinėmis medžiagomis gali geriau apsiginti.
„BDR SKIN ESSENTIALS“ beta karoteno kapsulėse atrinktų mikroelementų derinys veikia kaip „apsauga nuo saulės iš vidaus“.

Beta-karotenas, karotinoidai, zeaksantinas ir likopenas turi antioksidacinį poveikį, kaip ir vitaminai B3, A, C ir E, todėl yra tinkami neutralizuoti radikalų susidarymą, kurį sukelia UV spinduliai. Selenas tai palaiko, o cinkas teigiamai veikia ląstelių apykaitą ir taip pat gali skatinti saulės pažeistos odos atsinaujinimą.

Kalcis, kuris papildomai yra bdr SKIN ESSENTIALS beta-karoteno kapsulėse, be kita ko, vaidina svarbų vaidmenį palaikant ir stabilizuojant ląstelių membraną, todėl yra svarbus odos gynybinei funkcijai ir gali blokuoti histaminą, kuris yra atsakingas už tipišką niežėjimą saulės alergijose.
Beta karotiną rekomenduojama vartoti kaip gydomąjį gydymą likus bent 3 savaitėms iki vasaros atostogų pradžios.

Koks yra vartojamas beta karoteno kiekis?
Beta-karotenas organizme gali virsti vitaminu A. Štai kodėl jis taip pat vadinamas provitaminu A. Kaip ir viskam, skaičiuojamas kiekis. Bendra dienos dozė iki 15 mg laikoma „saugia“. Reikėtų pažymėti, kad beta-karotenas yra gaunamas ir iš kitų šaltinių, pavyzdžiui, iš perdirbtų ar spalvotų maisto produktų (gėrimų, konditerijos gaminių, ledų, pieno produktų, pusryčių dribsnių ir kt.).
Natūralus beta karotenas randamas morkose, pipiruose ir kt.

Sudėtis: Aprikosen Fruchtpulver, Calciumoxid, L-Ascorbinsäure, Zinkgluconat, Karottenextrakt, Süßholzwurzel Extrakt, L-Tyrosin, Dunaliella Alge (Carotinoide),
D-L-alpha Tocopherylacetat, Sonnen-blumenöl, Nicotinamid, Beta Carotin,
Tagetesextrakt (Zeaxanthin), Retinylacetat, Calciumpantothenat, Blutregenalge Pulver (Astaxanthin), Tomatenextrakt (Lycopine), Kupfercitrat, Natriumselenit.

Dunaliella Algae ~ 10% Carotinoide / 4,0 mg

Tagetese extract ~ 5% Xeaxanthin / 0,5 mg

Algae powder ~ 2% Astaxanthin / 0,04 mg

Tomatoe extract ~ 5% Lycopine / 0,2 mg

Viso 4,74 mg

Dėmesio – Beta karoteno vartojimas negali pakeisti apsaugos nuo saulės produktų, turinčių tinkamą SPF apsaugą!
Nerekomenduojama vartoti ilgą laiką ir daug rūkantiems žmonėms.