Biocyte Omega 3 Krill kapsulės – maisto papildas su krilių aliejumi, turinčiu Omega 3 riebalų rūgštis (EPR ir DHR).

Eikozapentaeno rūgštis (EPR) ir dokozaheksaeno rūgštis (DHR) prisideda prie normalios širdies funkcijos. DHR svarbi normaliai smegenų funkcijai palaikyti ir padeda išsaugoti normalų regėjimą. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg EPR ir DHR.

Grynasis kiekis: 64 g; 90 kapsulių.

Vartojimas: 1-3 kapsulės per dieną, užgeriant vandeniu.

Sudedamosios dalys: Lipidų ekstraktas iš Antarktidos Euphasia Superba krilių (krilių aliejus) (vėžiagyviai), sudėtyje turintis Omega 3 riebalų rūgštis [eikozapentaeno rūgštis (EPR); dokozaheksaeno rūgštis (DHR)] ir astaksantino; Kapsulės apvalkalas (želatina; drėgmę išlaikančios medžiagos: glicerolis, sorbitolio sirupas; vanduo; kvapiosios medžiagos).

Galimi kapsulės spalvos skirtumai. Maisto papildai neturėtų būti vartojami kaip suderintos mitybos ir sveiko gyvenimo būdo pakaitalas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nerekomenduojama vartoti nėščioms ir žindančioms moterim. Asmenys, turintys kraujotakos sutrikimų arba vartojantys kraujo krešėjimą reguliuojančius vaistus, prieš vartojimą turėtų pasitarti su gydytoju. Saugoti tamsioje, sausoje vietoje, ne aukštesnėje kaip +25°C temperatūroje.

Gamintojas: LABORATOIRE BIOCYTE, 1555 Avenue De La Plaine, 06250 Mougins, France.