DIEGO DALLA PALMA ICON TIME Correcting Eye Cream Koreguojantis paakių kremas, 15 ml

62,00

Liko tik 1

Koreguojantis paakių kremas ICON TIME mažina raukšles ir tamsius ratilus.

DIEGO DALLA PALMA koreguojantis paakių kremas ICON TIME, 15 ml

Koreguojantis paakių kremas ICON TIME mažina raukšles ir tamsius ratilus. Kremo sudėtyje gausu deimanto dulkių ir spalvą koreguojančių pigmentų.
Švelni ir lengva kremo formulė, iš karto, suteikia odai drėgmės ir elastingumo pojūtį. ICON TIME – geresnis ir efektyvesnis sprendimas skirtingiems moters gyvenimo ciklams, tinka kiekvienam biologinio ląstelių senėjimo tipui. Ląstelių biorevitalizacija ir odos apsauginių funkcijų apsauga: intensyviai prieš senėjimą veikianti priemonė sukurta siekiant kovoti su raukšlėmis bei odos tonuso sumažėjimu. Priemonė praturtinta energijos suteikiančiomis sidabro, aukso ir platinos savybėmis.

VEIKIMAS: inovatyvi paakių priežiūra. Dėka oranžinio atspalvio pigmentų ir deimantinių dulkelių akimirksniu sumažina patamsėjimus, atgaivina paakių odą. Atsargiai parinkti aktyvūs ingridientai padeda aktyvinti mikrocirkuliaviją lygina raukšles, šalina paburkimus.

AKTYVŪS INGRIDIENTAI: 51+3 HYALU COMPLEX™, Diamond lightening complex, anti-bags complex, escin, colour-correcting pigments.